Sprzedam CB500S 1998r, 54 tys km

Oferty sprzedaży motocykli.

Sprzedam CB500S 1998r, 54 tys km

Postprzez fixxer 7 listopada 2021, o 11:43

Hej!
Póki co zawieszam swoją przygodę z motocyklami i sprzedaję swoją CB500S.
Maszyna technicznie sprawna, regularnie serwisowana, gotowa do jazdy. Brak wad ukrytych - wszystko szczerze opisuję. Drobne usterki estetyczne wypisane poniżej. Kupiłem jako pierwszy motocykl, przejeździłem 5 lat bez żadnych problemów. Poważnych wypadków brak, jedna gleba na parkingu, jedna na piaszczystej drodze pod lasem, jedna w garażu podziemnym. I jeszcze raz złodziej wywrócił mi go o 3 w nocy próbując ukraść - od tej pory przykuwam motocykl do latarni :D
Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego motocykla. Prowadzi się bardzo przyjemnie, polecam do przemykania w korku na Wisłostradzie - 10/10. Podgrzewane manetki też polecam, zwłaszcza jesienią. Czemu sprzedaje? Ponieważ jeżdżę ostatnio coraz rzadziej i od sportów motorowych wolę jednak windsurfing.

Cena: 6000zł. W komplecie kufer, zapięcie, pokrowiec.

Dane technicznie
- rok produkcji: 1998
- przebieg: 54 424 km
- pojemność: 500cm3
- kolor: czerwony

Serwis, bajery, ulepszenia :)
- podgrzewane manetki :)
- Nowy akumulator,
- wymieniony przewód płynu hamulcowego (stalowy oplot)
- kufer GIVI Maxia, system Monokey
- gmole
- na ostatnim serwisie wymienione łożysko główki ramy i zrobione przednie zawieszenie

Wady i usterki:
- pęknięty przedni błotnik
- podrapane plastiki po bokach
- małe wgniecenie od góry baku - podobno poprzednia właścicielka przewróciła motocykl i niefortunnie oparł jej sie o słupek O_o.
- ukruszona końcówka klamki sprzęgła - to jak ten złodziej skubany wywrócił.

Jak widzicie wszystko szczerze i jasno opisane. Maszyna stoi na WÅ‚ochach, okolice stacji Warszawa Rakowiec. Zapraszam do oglÄ…dania i kupowania :)

kontakt:
- forum
- tel +48 501 624 360
Avatar użytkownika
fixxer
 
Posty: 12
Dołączył(a): 7 lipca 2016, o 22:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedam CB500S 1998r, 54 tys km

Postprzez fixxer 4 maja 2022, o 22:12

Podbijam temat. Maszyna dalej na sprzedaż. Obniżam do 5500zł :)
Avatar użytkownika
fixxer
 
Posty: 12
Dołączył(a): 7 lipca 2016, o 22:15
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron