Ogłoszenie

Honda CB500S PC32 - Krak├│w

Oferty sprzeda┼╝y motocykli.

Honda CB500S PC32 - Krak├│w

Postprzez tulemi 23 sierpnia 2020, o 22:35

Witam,
oferty nie zamieszczałem jeszcze na żadnym portalu aukcyjnym, bo liczę że pójdzie w dobre ręce. Więc na razie tylko na dwóch forach tematycznych.

Sprzedam Hond─Ö CB500S z 2001 roku.
W bardzo dobrym stanie wizualnym i mechanicznym jak na swoje lata.

Motor sprowadzony z Niemiec od pierwszego w┼éa┼Ťciciela z przebiegiem 55000km (udokumentowane TUVem).
Motocykl zakupiony przeze mnie w 2015r. - jestem pierwszym w┼éa┼Ťcicielem w Polsce.
Dla ch─Ötnych udost─Öpniam numer VIN.

Silnik pracuje r├│wno i cicho - ┼éadnie odpala na zimno, jak i po rozgrzaniu. Ze ┼Ťrodka nie dochodz─ů ┼╝adne stuki czy inne niepokoj─ůce odg┼éosy.
Motocykl w oryginalnym malowaniu.
Wszystkie wymiany eksploatacyjne robione na czas (zalewany zawsze Motul 5100 10W40).
Naci─ůg ┼éa┼äcucha jeszcze przed po┼éow─ů.

Po zakupie w 2015 motor miał wykonany pełny serwis.
W 2016 wymienione ┼Ťwiece na NGK CR8EH-9.
W 2017 założone zostały nowe opony Michellin Pilot Aktiv oraz wymienione klocki hamulcowe z przodu.
W 2019 motocykl dosta┼é nowy akumulator, a a pocz─ůtku sezonu 2020 regulator napi─Öcia.
Na zakończenie sezonu 2019, poza normaliami, wykonana została synchronizacja gaźników.

Do motocykla dołożyłem:
- gmole
- podgrzewane manetki Oxford Adventure
- stela┼╝ + kufer (dodaje zdemontowan─ů r─ůczk─Ö pasa┼╝era)
- gniazdo ładowania schowane w owiewce
- mocowanie telefonu z mozliwo┼Ťci─ů ┼éadowania
- mocowanie telefonu z pokrowcem
- wysokiej klasy zegar cyfrowy

Ubezpieczenie OC do maja 2021, przegl─ůd do czerwca 2021.

Na chwil─Ö obecn─ů motocykl ma przejechane 64700km z czego w zesz┼éym roku zaledwie 500km - i to jest g┼é├│wnym powodem sprzeda┼╝y.
Jestem raczej zamulaczem, więc na motorze nie było żadnych szaleństw. Kilka razy wybrałem się na dłuższy przelot, a głównie motor służył mi na dojazdy do pracy.

Motocykl mia┼é ma┼é─ů przygod─Ö parkingow─ů, czego nie wida─ç na zdj─Öciach. Delikatnie ┼Ťlady na klamce sprz─Ög┼éa, ko┼äc├│wce chwytu, gmolu i owiewce (z┼éamany migacz wymieni┼éem na uzywany orygina┼é).

Jestem w posiadaniu pe┼énej dokumentacji od pierwszego w┼éa┼Ťciciela, og┼éoszenia sprzeda┼╝y oraz list─Ö wydatk├│w jak─ů ja ponios┼éem na motor.
Dla ch─Ötnych mam nagrany film z odpalania motocykla na zimo i pracy silnika.

Kwota jaka mnie interesuje za motocykl to 6500zł.
Motocykl do obejrzenia w Krakowie. Jazda testowa po wpłaceniu pełnej kaucji.

Kontakt PW lub telefonicznie 694133524.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tulemi

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 maja 2015, o 22:11

Re: Honda CB500S PC32 - Krak├│w

Postprzez tulemi 24 lutego 2021, o 15:23

ciep┼éo si─Ö zrobi┼éo...wi─Öc od┼Ťwie┼╝am
tulemi

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 maja 2015, o 22:11

Powr├│t do Sprzedam motocykl

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç