Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Oferty sprzedaży motocykli.

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez krzysiekjx1 24 listopada 2012, o 12:49

nasuwa się też taka mała sugestia żeby wprowadzić ograniczenia w dziale sprzedam -a dlaczego ?? bo stało się popularne i nie tylko na tym forum - sprzedaż motocykla czy innego pojazdu jako forumowicz i pasjonat co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i raczej wg mnie szkodzi nam :(
dzieci wierzą w Mikołaja a dorośli w okazje i to się nigdy nie zmieni :)
krzysiekjx1
 
Posty: 57
Dołączył(a): 26 sierpnia 2012, o 20:58
Lokalizacja: dolnośląskie/BLC

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez Void 26 listopada 2012, o 11:29

Przecież widać ilość postów wystawiającego (i datę rejestracji), więc próba sprzedaży motocykla przez kogoś, to ma np. 10 postów i 2 miesiące od rejestracji jest ewidentna.
Avatar użytkownika
Void
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 listopada 2012, o 22:59

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez thomy 22 stycznia 2013, o 19:49

Czy ktoś/moderator? w końcu zrobi porządek i zacznie usuwać nowych "użytkowników" którzy mają w podpisie reklamy które są zdaje sie zakazane pkt 19 regulaminu forum,i tylko w tym celu tu sie logują pisząc ambitne posty..//OK ;)
Avatar użytkownika
thomy
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 czerwca 2011, o 22:00
Lokalizacja: KatowiceLGT

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez Ania 25 czerwca 2013, o 19:08

Z racji odrobiny wolnego czasu i udostępnienie passow do administracji pozwoliłam sobie trochę zmienić forum.

Myślę, że zmiany dość dobre i przydatne - dlaczego? Od początku istnienia forum był problem ze wstawieniem zdjęć. Jeżeli ktoś miał więcej niż ok. 730 szerokości zdjęcia, forum automatycznie ucinało i nie pokazywało dalszej części.

Teraz dzięki zmianie - obojętnie jakiego rozmiaru będziemy mieć zahostowane zdjęcie ("zalinkowane" jak kto niektórzy mówią) to form automatycznie dostosuje je do szerokości szablonu. Myślę, że to duże ułatwienie i w końcu nie będzie ucinać w połowie zdjęć, doprowadzało mnie to o szału.

Ponad to dodałam przycisk "youtube" widoczny przy pisaniu nowego postu. Dużo filmików umieszczamy więc taki gadżet pewnie się przyda :)

Koniec kazania, na sugestie czekam dalej :)

Dziękuję forumwiczowi, który pomógł mi rozwikłać zagadkę phpBB3, mi by zajęło to dużo więcej czasu zanim znalazłabym właściwe rozwiązanie.
Avatar użytkownika
Ania
 
Posty: 1014
Dołączył(a): 3 maja 2010, o 14:31
Lokalizacja: Luboń/Poznań

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez z3 7 września 2013, o 22:13

Można by napisać do regulaminu, że skoro jest już ta powitalnia, to powinno się lecieć według szablonu. Ksywka/Imię -> Miasto/Województwo -> Motocykl -> Opis własny.
Avatar użytkownika
z3
 
Posty: 687
Dołączył(a): 7 lipca 2012, o 00:33
Lokalizacja: Opole

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez niemamowy 12 października 2013, o 14:14

...i miasto w temacie
Oh well, honor for all
Of the big and the small
Well, the taller they stand
Well, the harder they fall
Avatar użytkownika
niemamowy
 
Posty: 906
Dołączył(a): 22 sierpnia 2011, o 17:58
Lokalizacja: Opole

Poprzednia strona

Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron