cb500 '94 uszkodzona

Oferty sprzedaży motocykli.

cb500 '94 uszkodzona

Postprzez Fajer 9 czerwca 2015, o 22:26

Witam serdecznie, posiadam motocykl z 1994 roku (ostatni produkowany w Japonii, modele od 1995 produkowane we Włoszech)

Motocykl mega doposażony. Zainwestowałem w niego drugie tyle za co go kupiłem. Posiadam książeczkę przeglądów - wszystko zawsze było z nim robione na bieżąco. Posiadam udokumentowane naprawy w najpopularniejszych serwisach w Krakowie.

Na chwilę obecną za dopłatą mam do niego :
-oryginalny tankbag z kominem
-podgrzewane manetki
-siedzenie z haftem "CB500"
-opaski na kołach
-duży kufer GIVI ze stelarzem
-kask
-filtr paliwa
-gmole
-stan opoy tylnej BDB (przejechane z 8000 km)
-opona przednia do wymiany
-możliwosć zakupu z legendarnym tłumikiem przelotowym dominator Moto GP I przy dodatkowej opłacie.

Uszkodzenia:
-zegary (posiadam oryginalne niezniszczone plastiki do zegarów)
-lagi
-lusterka (posiadam nieoryginalne, dorzucam gratis)
-kierunkowskaz (posiadam na zamiane)
-set (podnóżek) kierowcy
-klamki
-stan nie znany główki ramy
-stan nieznany ośki przedniej
-błotnik przedni
-wgniecenie na baku
-otarcia na baku i plastikach

Koszt naprawy w granicach 1,4k - 2,0k zł w zależności czy będzie szczęście czy nie


kwota 2600 bez bajerów, 3200 z bajerami
Obrazek
Ostatnio edytowano 20 czerwca 2015, o 00:02 przez Fajer, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Fajer
 
Posty: 240
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, o 21:36
Lokalizacja: Kraków

Re: cb500 '94 uszkodzona

Postprzez Azbest 9 czerwca 2015, o 23:30

Fajer napisał(a):Witam serdecznie, posiadam motocykl z 1994 roku (ostatni produkowany w Japonii, modele od 1995 produkowane we Włoszech)


A w życiu ...
Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc się podnieść - Gabriel Garcia Marquez
Avatar użytkownika
Azbest
 
Posty: 94
Dołączył(a): 19 stycznia 2015, o 00:47
Lokalizacja: Goniądz - Mońki

Re: cb500 '94 uszkodzona

Postprzez masterowns8 18 czerwca 2015, o 21:00

Moto odpala? Ile chciałbyś bez tych bajerów, oraz daj jakieś zdjęcie jak teraz wygląda.. :)
masterowns8
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 czerwca 2015, o 20:21

Re: cb500 '94 uszkodzona

Postprzez Antarktis 18 czerwca 2015, o 22:10

Sprzedajesz sam stelaż pod kufer?
Antarktis
 
Posty: 43
Dołączył(a): 4 maja 2015, o 17:44

Re: cb500 '94 uszkodzona

Postprzez Fajer 19 czerwca 2015, o 20:33

masterowns8 napisał(a):Moto odpala? Ile chciałbyś bez tych bajerów, oraz daj jakieś zdjęcie jak teraz wygląda.. :)


2600 od ręki bez bajerów. z bajerami prócz tłumika 3200. moto odpalał po wypadku, silnik jest zrobiony, w stanie prawie idealnym. na chwile obecną nie odpali bo olałem akumulator w zimie

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wchodzi w grę zamiana samego kufra ze stelarzem za klamkę pasażera. koszt (z już wliczoną klamką) 175zł Kufer sprawny.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Fajer
 
Posty: 240
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, o 21:36
Lokalizacja: Kraków

Re: cb500 '94 uszkodzona

Postprzez facepalm 26 czerwca 2015, o 11:17

heh szczerze to śmieszne to ogłoszenie. za 3200 kupiliśmy z kolegą 94 rok jedyne uszkodzenia to brak jednego lusterka i niedziałający licznik, a silnik po czyszczeniu gaźników taki zrywny, że moto idzie na koło postawic z gazu.
Piszesz "
Koszt naprawy w granicach 1,4k - 2,0k zł w zależności czy będzie szczęście czy nie
"

czyli przy cenie golasa 2,6 wychodzi 4 albo 5k. Wychodzi na to, że miałby ktoś GOŁY 94 rocznik za 4-5k - gdzie tu sens?

-lagi
-stan nie znany główki ramy
-stan nieznany ośki przedniej


Z takimi rzeczami to nie wiem czy 2 byś w ogóle dostał za nią.

A z tłumikiem to też jakiś prima aprillis z ceną osobno :P pomijając ze dominator owszem i jest legendarny ale legenda dotyczy niskiej ceny i kiepskiej jakosci wykonania. (adekwatna do ceny, nowa pucha za ~450zł nie moze byc extra)

Powiem szczerze Ty sprzedajesz twoja sprawa, ale aż mi czasem ciśnienie rośnie jak czytam takie czarodziejskie ogłoszenia... bądźmy poważni.
facepalm
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 marca 2010, o 19:39


Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron