Honda CB500 - mariom

Oferty sprzedaży motocykli.

Honda CB500 - mariom

Postprzez mariom 2 września 2015, o 22:59

Cześć,

jak już pisałem - kupiłem ostatnio CBR600, więc dni mojej czerwonej piękności u mnie zostały policzone.

Co mogę powiedzieć o motocyklu? Wiem, że nie ma naklejek - taki już kupiłem i tak zostało. Niedługo do wymiany będzie chyba napinacz rozrządu - czasem go słychać.

Dla ludzi z jakimś stażem na forum cena trochę niższa.

Ogłoszenie: http://olx.pl/oferta/honda-cb500-katego ... bxeoF.html

Więcej fotek: http://imgur.com/a/ety07
Avatar użytkownika
mariom
 
Posty: 787
Dołączył(a): 1 marca 2014, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: Honda CB500 - mariom

Postprzez mariom 18 września 2015, o 10:36

Nowa cena
Avatar użytkownika
mariom
 
Posty: 787
Dołączył(a): 1 marca 2014, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: Honda CB500 - mariom

Postprzez mariom 24 października 2015, o 19:12

Podbijam.

Nowe ogłoszenie, nowe zdjęcia, nowa cena…

http://otomoto.pl/oferta/honda-cb-cb500 ... ycItz.html


Więcej zdjęć:
http://imgur.com/a/ety07
http://imgur.com/a/3IXrm
Avatar użytkownika
mariom
 
Posty: 787
Dołączył(a): 1 marca 2014, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: Honda CB500 - mariom

Postprzez mariom 23 listopada 2015, o 23:41

Avatar użytkownika
mariom
 
Posty: 787
Dołączył(a): 1 marca 2014, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: Honda CB500 - mariom

Postprzez Dolce 4 grudnia 2015, o 00:25

A samych gmoli byś nie odsprzedał ?
Jeszcze tak z ciekawości - nie obawiałeś się, że podczas upadku powygina się rama ?
Jeśli dobrze pojąłem sposób mocowanie dolnej części gmola to jest ono zakotwiczone w ramie motocykla.
Dolce
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 października 2015, o 19:29

Re: Honda CB500 - mariom

Postprzez mariom 4 grudnia 2015, o 16:31

Dolce napisał(a):A samych gmoli byś nie odsprzedał ?
Jeszcze tak z ciekawości - nie obawiałeś się, że podczas upadku powygina się rama ?
Jeśli dobrze pojąłem sposób mocowanie dolnej części gmola to jest ono zakotwiczone w ramie motocykla.

Nie chce mi się bawić z rozsprzedawanie - chcę sprzedać całość, bo mam już kupione drugie moto.

Moto kupiłem bez gmoli - akurat się trafiły oryginalne do kupienia, więc kupiłem w myśl zasady, że lepsze takie niż żadne.
Jedna śruba to ta, która mocuje silnik do ramy. I drugi punkt jest podparty na dole. Tutaj to dobrze widać: http://i.imgur.com/hE7gL5w.jpg
Avatar użytkownika
mariom
 
Posty: 787
Dołączył(a): 1 marca 2014, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: Honda CB500 - mariom

Postprzez Dolce 6 grudnia 2015, o 20:29

Dzięki za foto.
Jeśli byś się rozmyślił i zechciał odsprzedać te gmole to daj znać. Jak widzę moto ma już ładny szlifik na dekielku więc bez gmoli już i tak pewnie dużo gorzej nie będzie przy następnej parkingówce a ewentualny kupujący i tak nie doceni tego akcesoria w formie dodatkowej gratyfikacji finansowej :)
Pozdrawiam.
Dolce
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 października 2015, o 19:29

Re: Honda CB500 - mariom

Postprzez mariom 7 grudnia 2015, o 10:23

Dolce napisał(a):Dzięki za foto.
Jeśli byś się rozmyślił i zechciał odsprzedać te gmole to daj znać. Jak widzę moto ma już ładny szlifik na dekielku więc bez gmoli już i tak pewnie dużo gorzej nie będzie przy następnej parkingówce a ewentualny kupujący i tak nie doceni tego akcesoria w formie dodatkowej gratyfikacji finansowej :)
Pozdrawiam.

Po prostu nie chce mi się ich ściągać :D
A szlifik - no cóż, sprzęt ma swoje lata i takiego już kupiłem. Na pierwszy sprzęt to nie robi najmniejszej różnicy i tak - ważne by technicznie było sprawnie, a z tym problemów moja Honda nie ma ;).

Jak oglądam inne sprzęty, które są <4000 zł wystawione to aż mi smutno, że ktoś był w stanie aż tak zaniedbać motocykl.
Avatar użytkownika
mariom
 
Posty: 787
Dołączył(a): 1 marca 2014, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Re: Honda CB500 - mariom

Postprzez Dolce 7 grudnia 2015, o 22:59

No kolego, "nie chce mi się ich ściągać". Myślałem, że wymyślisz ważniejszy powód. To tak się traktuje kolegów z forum :)
Ale rozumiem, też tak nieraz mam. Mimo wszystko oferta zakupu nadal jest aktualna i jeśli zechce Ci się je ściągnąć w przypływie słabości to będzie mi miło.
Tak niezależnie od tego mam jeszcze jedno pytanie.
Na ile gmole tego typu jak Twoje w przypadku parkingówki ochronią motocykl ? Chodzi mi o to, że one stosunkowo niewiele wystają poza silnik. Jestem ciekawy czy w razie upadku ochronią tylko dekle przed zarysowaniem czy również zapobiegną np. wygięciu się dźwignia zmiany biegów, wyłamania podnóżka, kierunkowskazów itp ? Mam na myśli oczywiście wywrotkę motocykla np. na postoju lub ewentualnie przy niewielkiej prędkości jazdy.
Miałem Yamaszkę YBR250 i ona miała takie mocno odstające gmole. One dobrze chroniły motocykl w przypadku upadku. Zaliczyłem w sezonie ze dwa razy glebę i dzięki tym gmolom nic się nie uszkodziło, po prostu motor opierał się na gmolach. Z tym, że ja miałem gmole również z tyłu i w razie wpadki motor również na nich się "zawieszał". Naprawdę super wynalazek, jeździ się o wiele spokojniej.
Będę wdzięczny za sugestie, zastanawiam się bowiem nad sensownością wykonania tego typu gmoli co u Ciebie ale nieco bardziej odstających. Mimo wszystko były by chyba "bezpieczniejsze".
Pozdrawiam.
Dolce
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 października 2015, o 19:29

Re: Honda CB500 - mariom

Postprzez mariom 7 grudnia 2015, o 23:17

Dolce napisał(a):No kolego, "nie chce mi się ich ściągać". Myślałem, że wymyślisz ważniejszy powód. To tak się traktuje kolegów z forum :)


Po prostu stoi i czeka na nowego właściciela. Poza przejechaniem od czau do czasu paru kilometrów, by się nie zastało, to nic tam nie robię - czas poświęcam teraz następczyni - CBR ;) Z resztą - za wiele do roboty to tam nie ma.

Dolce napisał(a):Na ile gmole tego typu jak Twoje w przypadku parkingówki ochronią motocykl ? Chodzi mi o to, że one stosunkowo niewiele wystają poza silnik. Jestem ciekawy czy w razie upadku ochronią tylko dekle przed zarysowaniem czy również zapobiegną np. wygięciu się dźwignia zmiany biegów, wyłamania podnóżka, kierunkowskazów itp ? Mam na myśli oczywiście wywrotkę motocykla np. na postoju lub ewentualnie przy niewielkiej prędkości jazdy.


Tu by trzeba było zrobić dokładny test… U mnie kierownica jest szersza niż oryginalna (nawet jakieś papiery cyz tam rachunki za to były, nie ja wymieniałem) - i niestety dotknie baku przy złożeniu na skręconej kierownicy. Zdarzyła mi się parkingówka jak pachołek przestawiałem (ech te lenistwo - zejść się nie chciało…) - to nic nie dotknęło, no ale po drodze jeszcze była moja noga, którą na pewno ograniczyłem upadek.

Suma sumarum - lepsze są takie niż żadne. Jak Cię interesują takie, które chronią maksymalnie - poszukaj fotek MaroFX z tego forum, jak dobrze pamiętam to ogarniał właśnie w taki sposób (nie pamiętam czy w cb500 zrobił idealnie, ale w hornecie nic mu nie dotykało).
Avatar użytkownika
mariom
 
Posty: 787
Dołączył(a): 1 marca 2014, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin

Następna strona

Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron