Honda CB 500 WARSZAWA

Oferty sprzedaży motocykli.

Honda CB 500 WARSZAWA

Postprzez Kotuś 27 września 2015, o 12:01

Heej,
Sprzem mojÄ… cebulkÄ™

Honda CB500 CB 500 CUP
Jest to wersja PC 32 wersja produkowana od listopada 1996 do 2003 roku. Posiadała przedni jak i tylny hamulec tarczowy firmy Brembo. Co ważne posiada pełną moc 57KM czyli nie pochodzi ze szkoły jazdy jak większość zdławionych wersji. Razem z wagą własną 170kg i lekkim kierowcą pozwala na osiągniecie 200km/h na niemieckich autostradach. Na co dzień używany sporadycznie do weekendowych przejażdżek i sporadycznie na dojazdach do pracy, bardzo ekonomiczny jeżdżąc z przepisami pozwala na osiągniecie spalania na poziomie 3,5-4,2 lita na sto, a z racji ze był to pierwszy motocykl i służył do zdobywania umiejętności przez nie wysoką dziewczynę.

Jestem drugim właścicielem w Polsce, w kraju od 2008 w moich rękach od 2012. W tym czasie zostały wymienione na nowe:
linka sprzęgła,
olej - motul 5100
filtr oleju,
klocki hamulcowe z tyłu,
płyn hamulcowy,
filtr powietrza,
łańcuch DID VX,
zębatki SUNSTAR,
duże prostokątne lusterka w których widać coś więcej niż łokcie,
gmole 3 punkowe

Przed moim zakupem motocykl dostał nowe opony od tego czasu pokonał około 14000 km więc opony są w dobrym stanie.

Kontakt w godzinach 11-17 i 19-22.
Zdjęcia w linku http://olx.pl/oferta/honda-cb500-cb-500 ... 29c692e673

CENA 5200,dla forumowiczów przewidziany rabat :)
KotuÅ›
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27 maja 2012, o 21:35

Re: Honda CB 500 WARSZAWA

Postprzez biiru 28 września 2015, o 15:29

Panie i Panowie, czy ktoś z okolic byłby tak uprzejmy i oglądnął to cudo (Ew. Zna ten egzemplarz i może coś o nim powiedzieć) jako ze jestem dość świeży w temacie i szukam swojej pierwszej cebuli to wsparcie merytoryczne bardziej doświadczonych kolegów byłoby nieocenione (a napewno warte flaszkę;).

Pozdreaux
Grzesiek
biiru
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 sierpnia 2015, o 00:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Honda CB 500 WARSZAWA

Postprzez Kotuś 30 września 2015, o 08:24

Jak najbardziej na pierwsze moto najlepsza cebulka. Dodatkowo ma założone trzypunktowe gmole od jednego z naszych forumowiczów, więc tym bardziej polecam. Ja mam z nią same dobre wspomnienia. Jedyna sytuacja kiedy mnie zawiodła to wtedy, gdy pękła mi linka sprzęgła, która została wymieniona na nową. Poza tym NIGDY nie miałam żadnej awarii... Jeśli masz jakieś pytania to zadzwoń albo napisz do mnie :) Jeśli masz kogoś w Wawie lub okolicach Mińska Mazowieckiego to pewnie - niech przyjedzie, obejrzy i oceni :)
KotuÅ›
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27 maja 2012, o 21:35

Re: Honda CB 500 WARSZAWA

Postprzez biiru 30 września 2015, o 12:23

Kotuś, Chętnie bym ją zobaczył ale mogę się wybrać w podróż dopiero w weekend 10-11 października. Gdyby do tego czasu ktoś z forum dał radę cebulkę obejrzeć byłbym zobowiązany. Planuje obejrzeć kilka sztuk po drodze wiec co do szczegółów oględzin to napewno jeszcze się odezwę:)
biiru
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 sierpnia 2015, o 00:17
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron