Honda Hornet CB600F 2004 Igła! od motocyklisty!

Oferty sprzedaży motocykli.

Honda Hornet CB600F 2004 Igła! od motocyklisty!

Postprzez Fajer 10 października 2015, o 13:54

Witam, mam do sprzedania szerszenia z "04. Motocykl kupiłem w maju, zwiedziłem trochę Polski i Słowacji, ale jak się potem okazało nie tego szukałem. Potrzebuję motocykl do turystyki a nie streetfighter do szpanowania.

Sprzedaję z kompletem dokumentów. Opona tylnia do wymiany w połowie lub pod koniec przyszłego sezonu. wszystko działa. brak uszkodzeń. Nowiusieńki komplet napędowy.
Serwisowany na bieżąco.

Przebieg 31111 mil i ciągle rośnie.
niecałe 100KM. Potrafi zaskoczyć.
Lewa klamka opadnięta. takiego już kupiłem i nie zmieniałem bo nie widziałem potrzeby. zrobiłem nim około ~5 tys mil ~6,5 tys km.
Pali bezproblemowo, silnik pracuje idealnie. Wizualnie zadbany. technicznie wszystko w porządku. kompletny serwis (prócz regulacji gaźników) robiony w marcu tego roku. tak że więc ten sezon można dokończyć bez wkładu finansowego.

Możliwość zamiany za dopłatą na CBF1000 z absem i kuframi w stanie równie idealnym.

Cena 8500 dotyczy motocykla, ale posiadam do niego sakwy boczne, oryginalne lusterka, ciężarki i kierunkowskazy.
Wszystko do rozsÄ…dnej negocjacji.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
darmowe zdjęcia na allegro
Obrazek
Avatar użytkownika
Fajer
 
Posty: 240
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, o 21:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Honda Hornet CB600F 2004 Igła! od motocyklisty!

Postprzez Fajer 27 marca 2016, o 10:36

nie aktualne
Obrazek
Avatar użytkownika
Fajer
 
Posty: 240
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, o 21:36
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron