CB600F Hornet PC36 '03 Następny po cebuli :)

Oferty sprzedaży motocykli.

CB600F Hornet PC36 '03 Następny po cebuli :)

Postprzez maroFX 28 października 2015, o 23:58

Witam, może byłby ktoś chętny ? :) Mój drugi moto po Cebulce.
Szczegółowy opis, kontakt i kilka zdjęć tutaj:
OGŁOSZENIE OLX

Ogólnie moto na chodzie, nie marudzi, ma trochę wizualnych mankamentów. Sporo zrobionych rzeczy, wymagających normalnie bardzo dużo Twojego czasu własnego, narzędzi i kasy. Na dzień dzisiejszy nic kompletnie do roboty poza wymianą oleju na nowy sezon :)
Moto ma ładnie wkomponowaną klatkę chroniącą silnik, kierownicę, bak i Twoje nogi! Zrobiłem ją tak, żeby nie szpeciła motocykla i nie zawadzała podczas jazdy. Moto na boku leży na klatce i narożniku wahacza. Nie kupisz takiej nigdzie !
Więcej zdjęć na życzenie.

Cena 9000 oczywiście do negocjacji (jeżeli ktoś nie chce klatki upuszczam 300 zł), ale klatkę gorąco polecam!

Obrazek
Obrazek
Szukam sporta z V-ką na wtrysku, ważącego 170kg i niskim siodłem... chyba muszę taki motocykl zrobić sam...
Avatar użytkownika
maroFX
 
Posty: 147
Dołączył(a): 11 listopada 2013, o 19:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: CB600F Hornet PC36 '03 Następny po cebuli :)

Postprzez Antarktis 29 października 2015, o 20:49

Ale piękny :clap: nie powinieneś mieć problemu że sprzedażą.
Antarktis
 
Posty: 43
Dołączył(a): 4 maja 2015, o 17:44

Re: CB600F Hornet PC36 '03 Następny po cebuli :)

Postprzez maroFX 30 października 2015, o 12:52

z daleka może piękny :D z bliska nie jest jakaś igła. No ale to 12 latek. Dla mnie ważniejsze, że jest w pełni sprawny, bez drutowania, kombinacji alpejskich i nie ma żadnych dziwnych dla tego modelu przypadłości. Moto cały czas jeździ, dzisiaj też :)
Szukam sporta z V-ką na wtrysku, ważącego 170kg i niskim siodłem... chyba muszę taki motocykl zrobić sam...
Avatar użytkownika
maroFX
 
Posty: 147
Dołączył(a): 11 listopada 2013, o 19:24
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron