Ogłoszenie

Hornet 2004 CB600F Krak├│w 8800,- do negocjacji.

Oferty sprzeda┼╝y motocykli.

Hornet 2004 CB600F Krak├│w 8800,- do negocjacji.

Postprzez Fajer 30 sierpnia 2017, o 12:53

Najszczerszy opis w internecie:

Witam, sprzedaj─Ö swojego szerszenia z powodu zamiany na wi─Ökszy turystyk. przebieg 35000 mil Moc 98km nie jest dla ka┼╝dego. Nie kupuj jako sw├│j pierwszy motocykl.

Miejski klasyk ze stajni Hondy. Jeden z nielicznych sprz─Öt├│w kt├│re s┼éu┼╝─ů podczas dnia do wyprostowanej turystyki a wieczorem do nakedowego street fightingu. ┼éadnie si─Ö wkr─Öca na obroty i dopiero tam rozwija skrzyd┼éa. silnik chodzi r├│wno, pali na dotyk - silnika nie grzej─Ö przed ogl─ůdaniem, aczkolwiek wiadomym ┼╝e na zimno i na ssaniu trzeba dotkn─ů─ç p├│┼é sekundy d┼éu┼╝ej. Jest brudny i suchy czyli taki jaki by─ç powinien. Znikome branie oleju - nie mia┼éem potrzeby uzupe┼énia─ç ani razu miedzy zmianami oleju - aktualnie wlany valvoline. Mam go 2 lata i by┼éem nim a to nad morzem a to na S┼éowacji. nie zawi├│d┼é mnie ani razu, raz mi si─Ö zdarzy┼éo nie zapi─Öcie 2giego biegu "od kopa".

Motocyklem nie ba┼éem si─Ö je┼║dzi─ç po zakr─Ötach, co wida─ç na zeszlifowanych kra┼äcach podn├│┼╝k├│w czy pozamykanych oponach. Raz go po┼éo┼╝y┼éem na b┼éocie, drugi raz na trawie, co wida─ç po ci─Ö┼╝arku kierownicy. Poprzedni w┼éa┼Ťciciel by┼é nim 2 razy na torze w poznaniu, mi si─Ö niestety nie uda┼éo. Mechanicznie zadbany. Szczelny. Bezkolizyjny. lagi super stan. "Angel eyes" od stroboskop├│w pod┼é─ůczone jako kierunkowskazy - ka┼╝dy zazdro┼Ťci

dwusk┼éadnikowa opona tylnia (mi─Ökka na bokach twarda na ┼Ťrodku, ┼Ťwierzynka za p├│┼é tysi─ůca)
przednia opona do wymiany. Nap─Öd na jeszcze jakies 2-3 sezony

w zeszłym sezonie wymieniany:
płyn chłodniczy
olej, filtr oleju
czyszczone i synchronizowane ga┼║niki
wymieniana z┼é─ůczka rury dolotowej
wymieniane rurki od podci┼Ťnienia, odpowietrzania
klocki hamulcowe.
Wzmocnione (spaw plastik├│w) zawiasy od zadupka

dwa lata temu wymieniałem łańcuch, rozbierałem cały przód aby pospawać (uszczelnić) plastikowy klosz reflektora i generalnie zobaczyć czy po zakupie moto jest w dobrym stanie.

Tydzień temu zauważyłem że łożysko główki ramy jest do wymiany.
do wymiany s─ů jeszcze dwie pierdo┼éy- czujnik biegu neutralnego oraz prawy stroboskop ledowy U7cree.

opona tylnia Michelin pilot road 2CT

z estetycznych minusów: posiada zarysowania na prawej tylnej owiewce. kropelke żywicy z drzewa na przednim błotniku.
do wymiany szybka przednia - koszt 150-350 z┼é w zale┼╝no┼Ťci jaka si─Ö spodoba.
w komplecie oryginalne lusterka, dodatkowe kierunkowskazy. oryginalne 2 kluczyki. 2 sakwy boczne, tankbag. system antykradzie┼╝owy odciecia zap┼éonu H.I.S.S. Dodatkowe do┼Ťwietlenie z kierunkowskazami i funkcj─ů stroboskopu kt├│re jest nieocenione na nocnych drogach poza miastem (halogeny ledowe U7Cree) oraz plandeka OXFORD praktycznie nowa.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
hosting zdj─Ö─ç
Obrazek
Z125ObrazekCB500ObrazekCB600FObrazekGSF1250
Fajer

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 czerwca 2011, o 21:36

Powr├│t do Sprzedam motocykl

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 3 go┼Ťci