Hornet 2004 CB600F Kraków 8800,- do negocjacji.

Oferty sprzedaży motocykli.

Hornet 2004 CB600F Kraków 8800,- do negocjacji.

Postprzez Fajer 30 sierpnia 2017, o 12:53

Najszczerszy opis w internecie:

Witam, sprzedaję swojego szerszenia z powodu zamiany na większy turystyk. przebieg 35000 mil Moc 98km nie jest dla każdego. Nie kupuj jako swój pierwszy motocykl.

Miejski klasyk ze stajni Hondy. Jeden z nielicznych sprzętów które służą podczas dnia do wyprostowanej turystyki a wieczorem do nakedowego street fightingu. ładnie się wkręca na obroty i dopiero tam rozwija skrzydła. silnik chodzi równo, pali na dotyk - silnika nie grzeję przed oglądaniem, aczkolwiek wiadomym że na zimno i na ssaniu trzeba dotknąć pół sekundy dłużej. Jest brudny i suchy czyli taki jaki być powinien. Znikome branie oleju - nie miałem potrzeby uzupełniać ani razu miedzy zmianami oleju - aktualnie wlany valvoline. Mam go 2 lata i byłem nim a to nad morzem a to na Słowacji. nie zawiódł mnie ani razu, raz mi się zdarzyło nie zapięcie 2giego biegu "od kopa".

Motocyklem nie bałem się jeździć po zakrętach, co widać na zeszlifowanych krańcach podnóżków czy pozamykanych oponach. Raz go położyłem na błocie, drugi raz na trawie, co widać po ciężarku kierownicy. Poprzedni właściciel był nim 2 razy na torze w poznaniu, mi się niestety nie udało. Mechanicznie zadbany. Szczelny. Bezkolizyjny. lagi super stan. "Angel eyes" od stroboskopów podłączone jako kierunkowskazy - każdy zazdrości

dwuskładnikowa opona tylnia (miękka na bokach twarda na środku, świerzynka za pół tysiąca)
przednia opona do wymiany. Napęd na jeszcze jakies 2-3 sezony

w zeszłym sezonie wymieniany:
płyn chłodniczy
olej, filtr oleju
czyszczone i synchronizowane gaźniki
wymieniana złączka rury dolotowej
wymieniane rurki od podciśnienia, odpowietrzania
klocki hamulcowe.
Wzmocnione (spaw plastików) zawiasy od zadupka

dwa lata temu wymieniałem łańcuch, rozbierałem cały przód aby pospawać (uszczelnić) plastikowy klosz reflektora i generalnie zobaczyć czy po zakupie moto jest w dobrym stanie.

Tydzień temu zauważyłem że łożysko główki ramy jest do wymiany.
do wymiany są jeszcze dwie pierdoły- czujnik biegu neutralnego oraz prawy stroboskop ledowy U7cree.

opona tylnia Michelin pilot road 2CT

z estetycznych minusów: posiada zarysowania na prawej tylnej owiewce. kropelke żywicy z drzewa na przednim błotniku.
do wymiany szybka przednia - koszt 150-350 zł w zależności jaka się spodoba.
w komplecie oryginalne lusterka, dodatkowe kierunkowskazy. oryginalne 2 kluczyki. 2 sakwy boczne, tankbag. system antykradzieżowy odciecia zapłonu H.I.S.S. Dodatkowe doświetlenie z kierunkowskazami i funkcją stroboskopu które jest nieocenione na nocnych drogach poza miastem (halogeny ledowe U7Cree) oraz plandeka OXFORD praktycznie nowa.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
hosting zdjęć
Obrazek
Avatar użytkownika
Fajer
 
Posty: 240
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, o 21:36
Lokalizacja: Kraków

Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron