Warszawa, CB500 2001 - Kupiona na Forum

Oferty sprzedaży motocykli.

Warszawa, CB500 2001 - Kupiona na Forum

Postprzez Turystaaa 20 października 2017, o 13:50

Witam,

Niestety brak czasu sprawia, że nie wrzuciam profesjonalnego ogłoszenia i zdjęć, ale chciałbym jak na razie tylko puścić informację do wąskiego grona forumowiczów :)

Nadszedł czas, że chciałbym sprzedać swoją Cb500. Powodem jest brak czasu na korzystanie z niej, a szkoda żeby stała, bo jeździć lubi i dobrze jest to wychodzi.

W skrócie - Motocykl kupiony od znanego na tym forum użytkowkina Bastera, od tamtej pory jestem jej jedynym użytkownikiem. Zakupiona była w listopadzie/grudniu 2012 - z przebiegiem ok 50k (prawdziwym :) ) Ja do tej pory przejechałem niewiele( kilka tyś., dokładny przebieg mogę sprawdzić.

Wymieniłem w niej od tamtego czasu opony, łańcuch (komplet) co roku wymiana oleju i filtra oleju. Jeżdziłem mało, więc i opony i napęd posłuży jeszcze długo.

Cena do niewielkiej negocjacji to: 6500 pln (ze względu na stan i "nowe" kosztowne elementy eksploatacyjne)

Jak na tę chwilę zostawiam to ogłoszenia w takiej formie zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem turystaaa@gmail.com
Avatar użytkownika
Turystaaa
 
Posty: 79
Dołączył(a): 15 października 2012, o 09:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa, CB500 2001 - Kupiona na Forum

Postprzez lukaszn1 23 października 2017, o 10:33

Cześć. Nie chcę się kłócić ale z doświadczenia mogę ci powiedzieć że cena jest hmmm niewłaściwa. Nikt Ci tyle nie da chyba że coś z nim nie tak. Ja sprzedawałem swoje CB500 w sezonie gdzie naprawdę była ładna. Czarnulka, napęd lux i żadnych wad. Za 5300 stała ponad miesiąc i brak odzewu. Dopiero znajomy kumpla się skusił. Za ok 7k można kupić nowszy motocykl. Czasy się zmieniają niestety....
lukaszn1
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 czerwca 2016, o 11:35


Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron