Ogłoszenie

Zbi├│rka na utrzymanie serwera i domeny.
viewtopic.php?f=12&t=1333&start=70

Zlot 2018 St─Öszew
viewtopic.php?f=9&t=9112

Lista ch─Ötnych na zlot
viewtopic.php?f=9&t=9111

Warszawa, CB500 2001 - Kupiona na Forum

Oferty sprzeda┼╝y motocykli.

Warszawa, CB500 2001 - Kupiona na Forum

Postprzez Turystaaa 20 pa┼║dziernika 2017, o 13:50

Witam,

Niestety brak czasu sprawia, ┼╝e nie wrzuciam profesjonalnego og┼éoszenia i zdj─Ö─ç, ale chcia┼ébym jak na razie tylko pu┼Ťci─ç informacj─Ö do w─ůskiego grona forumowicz├│w :)

Nadszed┼é czas, ┼╝e chcia┼ébym sprzeda─ç swoj─ů Cb500. Powodem jest brak czasu na korzystanie z niej, a szkoda ┼╝eby sta┼éa, bo je┼║dzi─ç lubi i dobrze jest to wychodzi.

W skr├│cie - Motocykl kupiony od znanego na tym forum u┼╝ytkowkina Bastera, od tamtej pory jestem jej jedynym u┼╝ytkownikiem. Zakupiona by┼éa w listopadzie/grudniu 2012 - z przebiegiem ok 50k (prawdziwym :) ) Ja do tej pory przejecha┼éem niewiele( kilka ty┼Ť., dok┼éadny przebieg mog─Ö sprawdzi─ç.

Wymieniłem w niej od tamtego czasu opony, łańcuch (komplet) co roku wymiana oleju i filtra oleju. Jeżdziłem mało, więc i opony i napęd posłuży jeszcze długo.

Cena do niewielkiej negocjacji to: 6500 pln (ze wzgl─Ödu na stan i "nowe" kosztowne elementy eksploatacyjne)

Jak na tę chwilę zostawiam to ogłoszenia w takiej formie zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem turystaaa@gmail.com
Turystaaa

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 pa┼║dziernika 2012, o 09:41

Re: Warszawa, CB500 2001 - Kupiona na Forum

Postprzez lukaszn1 23 pa┼║dziernika 2017, o 10:33

Cze┼Ť─ç. Nie chc─Ö si─Ö k┼é├│ci─ç ale z do┼Ťwiadczenia mog─Ö ci powiedzie─ç ┼╝e cena jest hmmm niew┼éa┼Ťciwa. Nikt Ci tyle nie da chyba ┼╝e co┼Ť z nim nie tak. Ja sprzedawa┼éem swoje CB500 w sezonie gdzie naprawd─Ö by┼éa ┼éadna. Czarnulka, nap─Öd lux i ┼╝adnych wad. Za 5300 sta┼éa ponad miesi─ůc i brak odzewu. Dopiero znajomy kumpla si─Ö skusi┼é. Za ok 7k mo┼╝na kupi─ç nowszy motocykl. Czasy si─Ö zmieniaj─ů niestety....
lukaszn1

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 czerwca 2016, o 11:35

Powr├│t do Sprzedam motocykl

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Sly502 i 3 go┼Ťci