Warszawa sprzedam Honda CB 500 gotowa do sezonu

Oferty sprzedaży motocykli.

Warszawa sprzedam Honda CB 500 gotowa do sezonu

Postprzez distore 10 stycznia 2018, o 10:18

Witam, mam do sprzedania moje oczko w głowie czyli przepiękną Hondę CB 500 z 1996r. Motocykl posiadam od dwóch sezonów, przez ten czas nie sprawił mi żadnych problemów, poruszałem się nim zarówno w trasie jak i po mieście. Przebieg Hondy to 54870km, garażowany całorocznie na zimę zakonserwowany i przykryty pokrowcem. W kwietniu 2017r zrobiony został dosyć spory serwis w skład którego wchodziło:
Wymiana napędu DID, nowe opony obie z 2016r, wymiana tarczy hamulcowej i klocków z przodu, wymiana oleju i filtra, wymiana płynu hamulcowego, regulacja luzów zaworowych razem z wymianą płytek (posiadam wykaz jakie były luzy w mm na każdym z zaworów). Dla zainteresowanych mogę wysłać całkowity dokładny wykaz przeglądu. Silnik suchy nie poci się, biegi wchodzą gładko, motocykla nie ściąga przy jeździe na wprost, oryginalny lakier, felgi malowane proszkowo. Sprzedaję z chęci przesiadki na CB600. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu i kupna. Jazda próbna po zastawieniu pełnej kwoty w gotówce. Kontakt 531-859-840

https://www.olx.pl/oferta/honda-cb-500- ... r9MwJ.html
distore
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 stycznia 2018, o 09:46

Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron