Ogłoszenie

Zlot 2018 Przybrodzin
viewtopic.php?f=9&t=9112

Lista ch─Ötnych na zlot
viewtopic.php?f=9&t=9111

Warszawa sprzedam Honda CB 500 gotowa do sezonu

Oferty sprzeda┼╝y motocykli.

Warszawa sprzedam Honda CB 500 gotowa do sezonu

Postprzez distore 10 stycznia 2018, o 10:18

Witam, mam do sprzedania moje oczko w g┼éowie czyli przepi─Ökn─ů Hond─Ö CB 500 z 1996r. Motocykl posiadam od dw├│ch sezon├│w, przez ten czas nie sprawi┼é mi ┼╝adnych problem├│w, porusza┼éem si─Ö nim zar├│wno w trasie jak i po mie┼Ťcie. Przebieg Hondy to 54870km, gara┼╝owany ca┼éorocznie na zim─Ö zakonserwowany i przykryty pokrowcem. W kwietniu 2017r zrobiony zosta┼é dosy─ç spory serwis w sk┼éad kt├│rego wchodzi┼éo:
Wymiana nap─Ödu DID, nowe opony obie z 2016r, wymiana tarczy hamulcowej i klock├│w z przodu, wymiana oleju i filtra, wymiana p┼éynu hamulcowego, regulacja luz├│w zaworowych razem z wymian─ů p┼éytek (posiadam wykaz jakie by┼éy luzy w mm na ka┼╝dym z zawor├│w). Dla zainteresowanych mog─Ö wys┼éa─ç ca┼ékowity dok┼éadny wykaz przegl─ůdu. Silnik suchy nie poci si─Ö, biegi wchodz─ů g┼éadko, motocykla nie ┼Ťci─ůga przy je┼║dzie na wprost, oryginalny lakier, felgi malowane proszkowo. Sprzedaj─Ö z ch─Öci przesiadki na CB600. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu i kupna. Jazda pr├│bna po zastawieniu pe┼énej kwoty w got├│wce. Kontakt 531-859-840

https://www.olx.pl/oferta/honda-cb-500- ... r9MwJ.html
distore

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 stycznia 2018, o 09:46

Powr├│t do Sprzedam motocykl

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç