[SPRZEDAM] 1997 CB500 PC32 na A2, 58KM

Oferty sprzedaży motocykli.

[SPRZEDAM] 1997 CB500 PC32 na A2, 58KM

Postprzez raotamu 1 marca 2018, o 01:55

Do sprzedania Honda CB500 PC32, rocznik 1997. Odpala, jeździ, skręca, hamuje. W Polsce jestem 3 właścicielem, kupiona z serwisu DGS Moto przy ul. Krochmalniki w Krakowie, w moich rękach od jesieni 2014 i licznikowych 36000km. Aktualnie około 56000 na liczniku. Garażowana.OC do grudnia 2018, ale skończył się przegląd rejestracyjny.

Obrazek

Do zrobienia:

-Tylna opona do wymiany

-Tylne klocki hamulcowe do wymiany

-Olej z filtrem do wymiany, ostatnio wymieniany 6000km temu

Powyższymi rzeczami (łącznie z przeglądem) oczywiście mogę się zająć

.Motocykl przygotowany pod turystykę, stąd dużo dodatkowych akcesoriów:

-Boczne oświetlenie LED

-Gmole Hepco&Becker-Stelaż + kufry Hepco&Becker Junior, boczne 40l, centralny 45.

-Kierownica Tomaselli (zamiennik CB500/CB750) wraz z pełnymi ciężarkami kierownicy.

-Owiewka PUIG

-Przewody hamulcowe HEL w stalowym oplocie (przód + tył).

Mankamenty, które nie przeszkadzają mi w codziennym użytkowaniu, ale wypada wspomnieć o nich:

-prawy set spawany (taki kupiłem i nic się z tym nie dzieje)

-lewy LED trzyma siÄ™ na trytkach-porysowane plastiki

Napęd jest świeży, zużyty może w 15-20%, motocykl był serwisowany regularnie w Wilcza Garage w Krakowie, na przestrzeni trzech sezonów wymieniane m.in. łożysko główki ramy (All Balls), robiona 2x synchronizacja gaźników, wymieniany napęd i tylna tarcza hamulcowa.

Do motocykla gratis olej na dolewki (kupiłem 4 litrowy baniak więc zostało), uchwyty dla pasażera które montowane były w miejsce stelaża na kufry, kilka bezpieczników.

Zgadzam się na diagnostykę motocykla w dowolnym warsztacie. Zapraszam na oględziny. Motocykl stoi w Krakowie, dzielnica Mistrzejowice.

Sprzedaję ze względu na plan kupna większego motocykla.

Na wszystkie propozycje i pytania techniczne wyczerpująco odpowiem, wystarczy zadzwonić: 606-916-652, można nawet do 24:00. Wszystkie zdjęcia motocykla można obejrzeć pod TYM LINKIEM: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Cena - wyjściowo 5700 za komplet motocykl + stelaż + kufry, ale można też kupić sam motocykl bez kufrów albo bez kufrów i stelaża. Rozważam też sprzedaż na części, ale tylko gdy znajdzie się chętny na ramę. Zapraszam do kontaktu, negocjujmy! 8-)
raotamu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 maja 2016, o 00:23

Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron