Ogłoszenie

Zbi├│rka na utrzymanie serwera i domeny.
viewtopic.php?f=12&t=1333&start=70

Zlot 2018 St─Öszew
viewtopic.php?f=9&t=9112

Lista ch─Ötnych na zlot
viewtopic.php?f=9&t=9111

[SPRZEDAM] 1997 CB500 PC32 na A2, 58KM

Oferty sprzeda┼╝y motocykli.

[SPRZEDAM] 1997 CB500 PC32 na A2, 58KM

Postprzez raotamu 1 marca 2018, o 01:55

Do sprzedania Honda CB500 PC32, rocznik 1997. Odpala, je┼║dzi, skr─Öca, hamuje. W Polsce jestem 3 w┼éa┼Ťcicielem, kupiona z serwisu DGS Moto przy ul. Krochmalniki w Krakowie, w moich r─Ökach od jesieni 2014 i licznikowych 36000km. Aktualnie oko┼éo 56000 na liczniku. Gara┼╝owana.OC do grudnia 2018, ale sko┼äczy┼é si─Ö przegl─ůd rejestracyjny.

Obrazek

Do zrobienia:

-Tylna opona do wymiany

-Tylne klocki hamulcowe do wymiany

-Olej z filtrem do wymiany, ostatnio wymieniany 6000km temu

Powy┼╝szymi rzeczami (┼é─ůcznie z przegl─ůdem) oczywi┼Ťcie mog─Ö si─Ö zaj─ů─ç

.Motocykl przygotowany pod turystyk─Ö, st─ůd du┼╝o dodatkowych akcesori├│w:

-Boczne o┼Ťwietlenie LED

-Gmole Hepco&Becker-Stela┼╝ + kufry Hepco&Becker Junior, boczne 40l, centralny 45.

-Kierownica Tomaselli (zamiennik CB500/CB750) wraz z pełnymi ciężarkami kierownicy.

-Owiewka PUIG

-Przewody hamulcowe HEL w stalowym oplocie (przód + tył).

Mankamenty, kt├│re nie przeszkadzaj─ů mi w codziennym u┼╝ytkowaniu, ale wypada wspomnie─ç o nich:

-prawy set spawany (taki kupiłem i nic się z tym nie dzieje)

-lewy LED trzyma si─Ö na trytkach-porysowane plastiki

Nap─Öd jest ┼Ťwie┼╝y, zu┼╝yty mo┼╝e w 15-20%, motocykl by┼é serwisowany regularnie w Wilcza Garage w Krakowie, na przestrzeni trzech sezon├│w wymieniane m.in. ┼éo┼╝ysko g┼é├│wki ramy (All Balls), robiona 2x synchronizacja ga┼║nik├│w, wymieniany nap─Öd i tylna tarcza hamulcowa.

Do motocykla gratis olej na dolewki (kupiłem 4 litrowy baniak więc zostało), uchwyty dla pasażera które montowane były w miejsce stelaża na kufry, kilka bezpieczników.

Zgadzam si─Ö na diagnostyk─Ö motocykla w dowolnym warsztacie. Zapraszam na ogl─Ödziny. Motocykl stoi w Krakowie, dzielnica Mistrzejowice.

Sprzedaj─Ö ze wzgl─Ödu na plan kupna wi─Ökszego motocykla.

Na wszystkie propozycje i pytania techniczne wyczerpuj─ůco odpowiem, wystarczy zadzwoni─ç: 606-916-652, mo┼╝na nawet do 24:00. Wszystkie zdj─Öcia motocykla mo┼╝na obejrze─ç pod TYM LINKIEM: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Cena - wyj┼Ťciowo 5700 za komplet motocykl + stela┼╝ + kufry, ale mo┼╝na te┼╝ kupi─ç sam motocykl bez kufr├│w albo bez kufr├│w i stela┼╝a. Rozwa┼╝am te┼╝ sprzeda┼╝ na cz─Ö┼Ťci, ale tylko gdy znajdzie si─Ö ch─Ötny na ram─Ö. Zapraszam do kontaktu, negocjujmy! 8-)
raotamu

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 maja 2016, o 00:23

Powr├│t do Sprzedam motocykl

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci