Sprzedam HONDA CB500S 1999r czarna - PÅ‚ock

Oferty sprzedaży motocykli.

Sprzedam HONDA CB500S 1999r czarna - PÅ‚ock

Postprzez lujparkowy 27 maja 2018, o 20:46

Nadszedł czas, żeby CB 500S opuściła mój garaż

https://allegro.pl/honda-cb500s-1999r-o ... 96953.html

Motocykl: Honda CB 500S 1999rok

Kolor: czarny

Przebieg: 71.570km i delikatnie rośnie . w Moim posiadaniu od prawie 10 lat kupiona przy przebiegu 46.000km

Przegląd ważny do 19.05.2019

OC ważne do: 07-04-2019

Wyposażenie: Stelaż pod kufer centralny, płyta pod kufer centralny GIVI Monokey, gmole, gniazdo zapalniczki samochodowej, nowy akumulator

CENA: 6.300zł do negocjacji

Motocykl jest w moich rękach od lipca 2009. Od tego czasu wiernie służył w naszej rodzinie bez żadnych usterek. Nigdy nie miał, żadnego szlifa, a parkingówki jakie mi się trafiły widać na oryginalnych końcówkach kierownicy i kierunkowskazach. Owiewki są całe i nieklejone. Motocykl pracuje równo i pali na dotyk bez żadnych problemów. Motocykl zawsze serwisowany w warsztatach motocyklowych. Ostatnie lata serwisowany w serwisie Adrenalina w Maszewie koło Płocka, który polecam motocyklistom z Płocka i okolic.

Motocykl w tym roku w marcu miał wymieniane wszystkie płyny ( DOT4, MOTUL 5100, DYNAGEL) i od tego czasu zrobiłem nim ok. 100km

Ostatnio wymieniona była opona tylna oraz nąpęd. Regulacja płytek i gaźnikow.

Motocykl według mnie w bardzo dobrym stanie technicznym, hamulce bardzo dobre ( klocki EBC) , silnik pracuje równo, nic nie stuka nic nie puka. W 2018 była robiona regulacja gaźników i wymieniane były igliczki. Po tym zabiegu do tej pory średnie spalanie utrzymuje się w okolicach 4,2 litra na 100km. Najniższe spalanie zanotowane na trasie 3,39L/100km – wynik mojej dziewczyny osiągnięty na węgierskiej drodze 20 sierpnia 2014.

Motocykl mogę śmiało polecić osobom początkującym lub szukającym taniego niezawodnego w utrzymaniu sprzętu do dalszej turystyki.

Sprzedaję ponieważ w garażu zaczyna brakować miejsca, a marzy mi się duży GS

Motocykl do obejrzenia w PÅ‚ocku

Preferowany kontakt telefoniczny 790-780-911
HONDA CB 500S moim Esperalem
Avatar użytkownika
lujparkowy
 
Posty: 233
Dołączył(a): 25 czerwca 2009, o 07:22
Lokalizacja: PÅ‚ock

Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron