NIEAKTUALNE Sprzedany - CB500 - podkarpacie

Oferty sprzedaży motocykli.

NIEAKTUALNE Sprzedany - CB500 - podkarpacie

Postprzez bogdanp71 29 sierpnia 2018, o 20:25

Witam
Mam do sprzedania Hondę CB500, rocznik 2001, moc – 58KM, przebieg 51200km. Stan według mnie -bdb. Użytkowana na co dzień na dojazdy do pracy, sklepu i jakieś krótkie wycieczki. W moich rękach od pięciu lat, dlatego pora na zmiany. O motocykl dbałem, na bieżąco wymieniany olej (Castrol Power1 4T 10W/40) z filtrem, filtr powietrza, świece (NGK CR8EH-9),w czerwcu wymieniony akumulator (Yukasa).Napęd stan bdb, opona z przodu bdb, tył średnia, pasowałoby również wymienić łożysko główki ramy. Z akcesoryjnych rzeczy posiada stelarz givi z kufrem, owiewkę Puig, akcesoryjny wydech (bardzo fajny gang). Nigdy nie miałem z nią problemów, zresztą Honda znana jest z swojej niezawodności, dynamiki i ekonomii (spalanie 4,2-4,6/100km). Uważam że jest to idealny motocykl na pierwsze moto i do miasta, lekki (180 kg), zwrotny, wybaczający błędy, wystarczająco dynamiczny i ekonomiczny, z niezniszczalnym silnikiem. Opłaty ważne do lutego 2019, badanie techniczne do sierpnia 2019. Cena do rozsądnej negocjacji. Parę zdjęć - https://www.olx.pl/oferta/honda-cb500-CID5-IDvzLID.html
Więcej wyślę na e-maila
Lokalizacja: okolice Krosna - podkarpackie
Tel: 692926635
E-mail: bogdanp15@op.pl
bogdanp71
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 września 2013, o 11:10

Powrót do Sprzedam motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron