Honda CB500S PC32 - Krak贸w

Oferty sprzeda偶y motocykli.

Honda CB500S PC32 - Krak贸w

Postprzez tulemi 23 sierpnia 2020, o 22:35

Witam,
oferty nie zamieszcza艂em jeszcze na 偶adnym portalu aukcyjnym, bo licz臋 偶e p贸jdzie w dobre r臋ce. Wi臋c na razie tylko na dw贸ch forach tematycznych.

Sprzedam Hond臋 CB500S z 2001 roku.
W bardzo dobrym stanie wizualnym i mechanicznym jak na swoje lata.

Motor sprowadzony z Niemiec od pierwszego w艂a艣ciciela z przebiegiem 55000km (udokumentowane TUVem).
Motocykl zakupiony przeze mnie w 2015r. - jestem pierwszym w艂a艣cicielem w Polsce.
Dla ch臋tnych udost臋pniam numer VIN.

Silnik pracuje r贸wno i cicho - 艂adnie odpala na zimno, jak i po rozgrzaniu. Ze 艣rodka nie dochodz膮 偶adne stuki czy inne niepokoj膮ce odg艂osy.
Motocykl w oryginalnym malowaniu.
Wszystkie wymiany eksploatacyjne robione na czas (zalewany zawsze Motul 5100 10W40).
Naci膮g 艂a艅cucha jeszcze przed po艂ow膮.

Po zakupie w 2015 motor mia艂 wykonany pe艂ny serwis.
W 2016 wymienione 艣wiece na NGK CR8EH-9.
W 2017 za艂o偶one zosta艂y nowe opony Michellin Pilot Aktiv oraz wymienione klocki hamulcowe z przodu.
W 2019 motocykl dosta艂 nowy akumulator, a a pocz膮tku sezonu 2020 regulator napi臋cia.
Na zako艅czenie sezonu 2019, poza normaliami, wykonana zosta艂a synchronizacja ga藕nik贸w.

Do motocykla do艂o偶y艂em:
- gmole
- podgrzewane manetki Oxford Adventure
- stela偶 + kufer (dodaje zdemontowan膮 r膮czk臋 pasa偶era)
- gniazdo 艂adowania schowane w owiewce
- mocowanie telefonu z mozliwo艣ci膮 艂adowania
- mocowanie telefonu z pokrowcem
- wysokiej klasy zegar cyfrowy

Ubezpieczenie OC do maja 2021, przegl膮d do czerwca 2021.

Na chwil臋 obecn膮 motocykl ma przejechane 64700km z czego w zesz艂ym roku zaledwie 500km - i to jest g艂贸wnym powodem sprzeda偶y.
Jestem raczej zamulaczem, wi臋c na motorze nie by艂o 偶adnych szale艅stw. Kilka razy wybra艂em si臋 na d艂u偶szy przelot, a g艂贸wnie motor s艂u偶y艂 mi na dojazdy do pracy.

Motocykl mia艂 ma艂膮 przygod臋 parkingow膮, czego nie wida膰 na zdj臋ciach. Delikatnie 艣lady na klamce sprz臋g艂a, ko艅c贸wce chwytu, gmolu i owiewce (z艂amany migacz wymieni艂em na uzywany orygina艂).

Jestem w posiadaniu pe艂nej dokumentacji od pierwszego w艂a艣ciciela, og艂oszenia sprzeda偶y oraz list臋 wydatk贸w jak膮 ja ponios艂em na motor.
Dla ch臋tnych mam nagrany film z odpalania motocykla na zimo i pracy silnika.

Kwota jaka mnie interesuje za motocykl to 6500z艂.
Motocykl do obejrzenia w Krakowie. Jazda testowa po wp艂aceniu pe艂nej kaucji.

Kontakt PW lub telefonicznie 694133524.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tulemi

Do艂膮czy艂(a): 9 maja 2015, o 22:11

Re: Honda CB500S PC32 - Krak贸w

Postprzez tulemi 24 lutego 2021, o 15:23

ciep艂o si臋 zrobi艂o...wi臋c od艣wie偶am
tulemi

Re: Honda CB500S PC32 - Krak贸w

Postprzez tulemi 16 czerwca 2021, o 14:24

Motor sprzedany. Post do zamkni臋cia.
Ch臋tnych na u偶ywane klamoty w dobrej cenie zapraszam tu: viewtopic.php?f=57&t=9459
tulemi

Powr贸t do Sprzedam motocykl

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 1 go艣膰