Ogłoszenie

Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Sprzeda┼╝ cz─Ö┼Ťci motocyklowych.

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez krzysiekjx1 24 listopada 2012, o 12:49

nasuwa si─Ö te┼╝ taka ma┼éa sugestia ┼╝eby wprowadzi─ç ograniczenia w dziale sprzedam -a dlaczego ?? bo sta┼éo si─Ö popularne i nie tylko na tym forum - sprzeda┼╝ motocykla czy innego pojazdu jako forumowicz i pasjonat co nie ma nic wsp├│lnego z rzeczywisto┼Ťci─ů i raczej wg mnie szkodzi nam :(
dzieci wierz─ů w Miko┼éaja a doro┼Ťli w okazje i to si─Ö nigdy nie zmieni :)
krzysiekjx1

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 sierpnia 2012, o 20:58

Postprzez Void 26 listopada 2012, o 11:29

Przecie┼╝ wida─ç ilo┼Ť─ç post├│w wystawiaj─ůcego (i dat─Ö rejestracji), wi─Öc pr├│ba sprzeda┼╝y motocykla przez kogo┼Ť, to ma np. 10 post├│w i 2 miesi─ůce od rejestracji jest ewidentna.
Void

Do┼é─ůczy┼é(a): 9 listopada 2012, o 22:59

Postprzez thomy 22 stycznia 2013, o 19:49

Czy kto┼Ť/moderator? w ko┼äcu zrobi porz─ůdek i zacznie usuwa─ç nowych "u┼╝ytkownik├│w" kt├│rzy maj─ů w podpisie reklamy kt├│re s─ů zdaje sie zakazane pkt 19 regulaminu forum,i tylko w tym celu tu sie loguj─ů pisz─ůc ambitne posty..//OK ;)
thomy

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 czerwca 2011, o 22:00

Postprzez Ania 25 czerwca 2013, o 19:08

Z racji odrobiny wolnego czasu i udostępnienie passow do administracji pozwoliłam sobie trochę zmienić forum.

My┼Ťl─Ö, ┼╝e zmiany do┼Ť─ç dobre i przydatne - dlaczego? Od pocz─ůtku istnienia forum by┼é problem ze wstawieniem zdj─Ö─ç. Je┼╝eli kto┼Ť mia┼é wi─Öcej ni┼╝ ok. 730 szeroko┼Ťci zdj─Öcia, forum automatycznie ucina┼éo i nie pokazywa┼éo dalszej cz─Ö┼Ťci.

Teraz dzi─Öki zmianie - oboj─Ötnie jakiego rozmiaru b─Ödziemy mie─ç zahostowane zdj─Öcie ("zalinkowane" jak kto niekt├│rzy m├│wi─ů) to form automatycznie dostosuje je do szeroko┼Ťci szablonu. My┼Ťl─Ö, ┼╝e to du┼╝e u┼éatwienie i w ko┼äcu nie b─Ödzie ucina─ç w po┼éowie zdj─Ö─ç, doprowadza┼éo mnie to o sza┼éu.

Ponad to dodałam przycisk "youtube" widoczny przy pisaniu nowego postu. Dużo filmików umieszczamy więc taki gadżet pewnie się przyda :)

Koniec kazania, na sugestie czekam dalej :)

Dzi─Ökuj─Ö forumwiczowi, kt├│ry pom├│g┼é mi rozwik┼éa─ç zagadk─Ö phpBB3, mi by zaj─Ö┼éo to du┼╝o wi─Öcej czasu zanim znalaz┼éabym w┼éa┼Ťciwe rozwi─ůzanie.
Ania

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 maja 2010, o 14:31

Postprzez z3 7 wrze┼Ťnia 2013, o 22:13

Można by napisać do regulaminu, że skoro jest już ta powitalnia, to powinno się lecieć według szablonu. Ksywka/Imię -> Miasto/Województwo -> Motocykl -> Opis własny.
z3

Do┼é─ůczy┼é(a): 7 lipca 2012, o 00:33

Postprzez niemamowy 12 pa┼║dziernika 2013, o 14:14

...i miasto w temacie
Oh well, honor for all
Of the big and the small
Well, the taller they stand
Well, the harder they fall
niemamowy

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 sierpnia 2011, o 17:58

Poprzednia strona

Powr├│t do Cz─Ö┼Ťci motocyklowe - sprzedam

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci