Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Sprzedaż części motocyklowych.

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez piyok 11 czerwca 2011, o 17:40

Opis:
Cytowanie selektywne
Zamiast cytować całą czyjąś wypowiedź, dobrze by było zaznaczyć interesujący fragment i po naciśnięciu dodatkowego przycisku cytowanie tylko tego wybranego fragmentu.

Po co?
Po to aby wygodnie można było komentować wybrane fragmenty z danego postu, wiem że można sobie wy edytować po zacytowaniu całego tekstu ale jest to uciążliwe jeśli wypowiedź jest złożona i do tego z wstawionym już cytatem.
Mniej powielania tego samego tekstu.
nie ufaj, nie proś, nie bój się...
piyok
 
Posty: 538
Dołączył(a): 10 lipca 2009, o 22:25
Lokalizacja: ozw

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez maya 10 czerwca 2012, o 18:45

Krótki opis pomysłu: jeden temat w dziale Powitanie.

Po co: po co rozbudowywać coś, co powinno być małe? Po co każda nowa osoba ma dodawać nowy temat, jeżeli może dopisać się do istniejącego? Proponuję nie kasować starych wpisów, ale utworzyć nowy temat. Opcja sprawdzona na innym forum.
//Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj, to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!
Avatar użytkownika
maya
 
Posty: 197
Dołączył(a): 27 lipca 2010, o 12:25
Lokalizacja: Poznań

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez Bajka 21 czerwca 2012, o 14:40

Zapisałam się do grupy użytkowników i celowo nie dodałam się do grupy "kobiety".
Prosiłam już kilka razy administratora, żeby mnie z tej grupy usunął.
Nigdy nie lubiłam różowego, a poza tym nie podoba mi się segregowanie kobiet, a mężczyźni nadal pozostają w grupie użytkowników zarejestrowanych :!: Dla nich administrator nie przeznaczył osobne grupy :?:

Chyba zostało mi usunięcie konta i zarejestrowanie się jako facet :!:
Avatar użytkownika
Bajka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 8 czerwca 2012, o 09:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez Human 21 czerwca 2012, o 20:24

:lol:

Sorry, nie mogłem.

Nie dość, że każda kobieta na motocyklowym forum jest od razu zauważana (toż wystarczy coś napisać!) to jeszcze wyróżniana specjalnym kolorem jako gest sympatii i szacunku. Na co tu narzekać? :lol:
" A nasze czarne serca, czarne serca, biją nam radośnie..."
http://www.bikepics.com/members/human/96cb500/
Avatar użytkownika
Human
 
Posty: 234
Dołączył(a): 22 listopada 2010, o 23:20
Lokalizacja: Warszawa/Radom

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez beebas 22 czerwca 2012, o 00:34

Bajka napisał(a):Zapisałam się do grupy użytkowników i celowo nie dodałam się do grupy "kobiety".
Prosiłam już kilka razy administratora, żeby mnie z tej grupy usunął.

Popros Kristofa ("zielony" jest ale ma wladze nad "rozowymi") - zrobi od razu :-)

Pozdro
Avatar użytkownika
beebas
 
Posty: 886
Dołączył(a): 6 sierpnia 2009, o 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez Bajka 22 czerwca 2012, o 13:40

POPROSZĘ :) w końcu kto wymyślił ten kolor - FF66CC dla kobiet, chyba nie kobieta ?
Avatar użytkownika
Bajka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 8 czerwca 2012, o 09:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez magneto 26 czerwca 2012, o 20:38

Bajka napisał(a):...kto wymyślił ten kolor - FF66CC ....

Skoro w przeglądarce dokładnie taki sam efekt da "F6C" - to musiał to być miłośni-k/-czka(!?) większych Hond... :-)
Psy szczekajÄ…, a motocykl jedzie dalej...
Avatar użytkownika
magneto
 
Posty: 297
Dołączył(a): 26 czerwca 2012, o 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez krzysiekjx1 16 września 2012, o 16:35

tak na marginesie to spora część ogłoszeń dotycząca sprzedaży motocykli nie spełnia pkt 2 regulaminu giełda :lol: bo zawarte w nich linki nie są aktywne wiec moim skromnym zdaniem link powinien być uzupełnieniem a nie źródłową sentencją oferty :roll:
i tak samo widać że moderatorzy nie egzekwują pkt 5 regulaminu giełdy bo połowa ofert ma ponad dwa miesiące a nadal zalega - wiec albo trzeba dawać możliwość odświeżania przez autorów albo zmienić w tej kwestii regulamin???
dzieci wierzą w Mikołaja a dorośli w okazje i to się nigdy nie zmieni :)
krzysiekjx1
 
Posty: 57
Dołączył(a): 26 sierpnia 2012, o 20:58
Lokalizacja: dolnośląskie/BLC

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez wosio 21 listopada 2012, o 00:38

1. Opis: dodatkowe pole "imię" w profilu, wyświetlane pod awatarem, obowiązkowe do wypełnienia.

2. Po co: Dopóki na forum było małe grono ludzi, którzy się znali nawzajem nie było to potrzebne. Ale forum rozrasta się ostatnio bardzo szybko, co najważniejsze przybywa dużo nowych, aktywnych użytkowników, co bardzo cieszy :). Ale pociąga to za sobą takie konsekwencje, że w razie spotkania na żywo na zlotach każdy się przedstawia a to nickiem, a to imieniem i często nie można tych spraw powiązać, bo dużo jest nicków, które do komunikowania się "na żywo" się nie nadają. Na kilku dużych forach na których jestem jest to zastosowane i świetnie spełnia swoją rolę. Proszę moderatorów i admina o rozważenie tej opcji

Pozdro!
wosio piszę się z małej litery :P
Avatar użytkownika
wosio
 
Posty: 1234
Dołączył(a): 28 września 2010, o 14:23
Lokalizacja: SBE

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez beebas 21 listopada 2012, o 10:02

wosio napisał(a):1. Opis: dodatkowe pole "imię" w profilu, wyświetlane pod awatarem, obowiązkowe do wypełnienia.

Dodać pole może TYLKO administrator. Moderatorzy nie mają takiej "mocy".

wosio napisał(a):2. Po co: Dopóki na forum było małe grono ludzi, którzy się znali nawzajem nie było to potrzebne. Ale forum rozrasta się ostatnio bardzo szybko, co najważniejsze przybywa dużo nowych, aktywnych użytkowników, co bardzo cieszy :). Ale pociąga to za sobą takie konsekwencje, że w razie spotkania na żywo na zlotach każdy się przedstawia a to nickiem, a to imieniem i często nie można tych spraw powiązać, bo dużo jest nicków, które do komunikowania się "na żywo" się nie nadają. Na kilku dużych forach na których jestem jest to zastosowane i świetnie spełnia swoją rolę. Proszę moderatorów i admina o rozważenie tej opcji.

Opcja zapewne przydatna, jednak tak samo jak w przypadku pól: Lokalizacja, Wiek, Zawód, Zainteresowania obowiązku ich wypełniania nie ma więc samo dodanie pola Imię może niewiele pomóc.
A w przypadku dodania, "zmuszanie" do jego wypełnienia (pole obowiązkowe) nie będzie chyba dobrym pomysłem ;-)
Wystarczy w życiu tych "obowiązków" - chociaż na forum miejmy swobodę wpisywania lub niewpisywania - wedle uznania :-)

Pozdrawiam

-- 21 listopada 2012, o 09:14 --

krzysiekjx1 napisał(a):tak na marginesie to spora część ogłoszeń dotycząca sprzedaży motocykli nie spełnia pkt 2 regulaminu giełda :lol: bo zawarte w nich linki nie są aktywne wiec moim skromnym zdaniem link powinien być uzupełnieniem a nie źródłową sentencją oferty :roll:
i tak samo widać że moderatorzy nie egzekwują pkt 5 regulaminu giełdy bo połowa ofert ma ponad dwa miesiące a nadal zalega - wiec albo trzeba dawać możliwość odświeżania przez autorów albo zmienić w tej kwestii regulamin???

"Giełda" jest najczęściej czyszczona mniej więcej raz w miesiącu. Przyjąłem zasadę, że jak czyszczę np. w miesiącu listopad to zostawiam wszystkie z października a wrześniowe i starsze wywalam. Więc może się czasem zdarzyć sytuacja, że jakieś ogłoszenie będzie miało dwa miechy. O każdym usunięciu posta z ogłoszeniem jest informowany jego autor w razie by chciał je ponownie umieścić. Nie mamy tych ogłoszeń aż tyle, żeby sobie jakoś z tym nie radzić :-)
A to, że autorzy ogłoszeń generalnie nie informują moderatorów o ich nieaktualności i potrzebie usunięcia to osobna sprawa.
Regulamin jest po to, aby go przestrzegać ale bez przesady - wszyscy jesteśmy ludźmi a do tego motocyklistami więc trzymamy się go generalnie i ogólnie a nie w najdrobniejszych szczegółach - bo żyć by się nie dało ;-)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
beebas
 
Posty: 886
Dołączył(a): 6 sierpnia 2009, o 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Części motocyklowe - sprzedam

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron