Ogłoszenie

Zbi├│rka na utrzymanie serwera i domeny.
viewtopic.php?f=12&t=1333&start=70

Zlot 2018 St─Öszew
viewtopic.php?f=9&t=9112

Lista ch─Ötnych na zlot
viewtopic.php?f=9&t=9111

Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Sprzeda┼╝ cz─Ö┼Ťci motocyklowych.

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez piyok 11 czerwca 2011, o 17:40

Opis:
Cytowanie selektywne
Zamiast cytowa─ç ca┼é─ů czyj─ů┼Ť wypowied┼║, dobrze by by┼éo zaznaczy─ç interesuj─ůcy fragment i po naci┼Ťni─Öciu dodatkowego przycisku cytowanie tylko tego wybranego fragmentu.

Po co?
Po to aby wygodnie mo┼╝na by┼éo komentowa─ç wybrane fragmenty z danego postu, wiem ┼╝e mo┼╝na sobie wy edytowa─ç po zacytowaniu ca┼éego tekstu ale jest to uci─ů┼╝liwe je┼Ťli wypowied┼║ jest z┼éo┼╝ona i do tego z wstawionym ju┼╝ cytatem.
Mniej powielania tego samego tekstu.
nie ufaj, nie pro┼Ť, nie b├│j si─Ö...
piyok

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 lipca 2009, o 22:25

Postprzez maya 10 czerwca 2012, o 18:45

Krótki opis pomysłu: jeden temat w dziale Powitanie.

Po co: po co rozbudowywa─ç co┼Ť, co powinno by─ç ma┼ée? Po co ka┼╝da nowa osoba ma dodawa─ç nowy temat, je┼╝eli mo┼╝e dopisa─ç si─Ö do istniej─ůcego? Proponuj─Ö nie kasowa─ç starych wpis├│w, ale utworzy─ç nowy temat. Opcja sprawdzona na innym forum.
//Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj, to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!
maya

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 lipca 2010, o 12:25

Postprzez Bajka 21 czerwca 2012, o 14:40

Zapisałam się do grupy użytkowników i celowo nie dodałam się do grupy "kobiety".
Prosi┼éam ju┼╝ kilka razy administratora, ┼╝eby mnie z tej grupy usun─ů┼é.
Nigdy nie lubi┼éam r├│┼╝owego, a poza tym nie podoba mi si─Ö segregowanie kobiet, a m─Ö┼╝czy┼║ni nadal pozostaj─ů w grupie u┼╝ytkownik├│w zarejestrowanych :!: Dla nich administrator nie przeznaczy┼é osobne grupy :?:

Chyba zostało mi usunięcie konta i zarejestrowanie się jako facet :!:
Bajka

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 czerwca 2012, o 09:57

Postprzez Human 21 czerwca 2012, o 20:24

:lol:

Sorry, nie mogłem.

Nie do┼Ť─ç, ┼╝e ka┼╝da kobieta na motocyklowym forum jest od razu zauwa┼╝ana (to┼╝ wystarczy co┼Ť napisa─ç!) to jeszcze wyr├│┼╝niana specjalnym kolorem jako gest sympatii i szacunku. Na co tu narzeka─ç? :lol:
" A nasze czarne serca, czarne serca, bij─ů nam rado┼Ťnie..."
http://www.bikepics.com/members/human/96cb500/
Human

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 listopada 2010, o 23:20

Postprzez beebas 22 czerwca 2012, o 00:34

Bajka napisał(a):Zapisałam się do grupy użytkowników i celowo nie dodałam się do grupy "kobiety".
Prosi┼éam ju┼╝ kilka razy administratora, ┼╝eby mnie z tej grupy usun─ů┼é.

Popros Kristofa ("zielony" jest ale ma wladze nad "rozowymi") - zrobi od razu :-)

Pozdro
beebas

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 sierpnia 2009, o 19:34

Postprzez Bajka 22 czerwca 2012, o 13:40

POPROSZ─ś :) w ko┼äcu kto wymy┼Ťli┼é ten kolor - FF66CC dla kobiet, chyba nie kobieta ?
Bajka

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 czerwca 2012, o 09:57

Postprzez magneto 26 czerwca 2012, o 20:38

Bajka napisa┼é(a):...kto wymy┼Ťli┼é ten kolor - FF66CC ....

Skoro w przegl─ůdarce dok┼éadnie taki sam efekt da "F6C" - to musia┼é to by─ç mi┼éo┼Ťni-k/-czka(!?) wi─Ökszych Hond... :-)
Psy szczekaj─ů, a motocykl jedzie dalej...
magneto

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 czerwca 2012, o 19:52

Postprzez krzysiekjx1 16 wrze┼Ťnia 2012, o 16:35

tak na marginesie to spora cz─Ö┼Ť─ç og┼éosze┼ä dotycz─ůca sprzeda┼╝y motocykli nie spe┼énia pkt 2 regulaminu gie┼éda :lol: bo zawarte w nich linki nie s─ů aktywne wiec moim skromnym zdaniem link powinien by─ç uzupe┼énieniem a nie ┼║r├│d┼éow─ů sentencj─ů oferty :roll:
i tak samo wida─ç ┼╝e moderatorzy nie egzekwuj─ů pkt 5 regulaminu gie┼édy bo po┼éowa ofert ma ponad dwa miesi─ůce a nadal zalega - wiec albo trzeba dawa─ç mo┼╝liwo┼Ť─ç od┼Ťwie┼╝ania przez autor├│w albo zmieni─ç w tej kwestii regulamin???
dzieci wierz─ů w Miko┼éaja a doro┼Ťli w okazje i to si─Ö nigdy nie zmieni :)
krzysiekjx1

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 sierpnia 2012, o 20:58

Postprzez wosio 21 listopada 2012, o 00:38

1. Opis: dodatkowe pole "imi─Ö" w profilu, wy┼Ťwietlane pod awatarem, obowi─ůzkowe do wype┼énienia.

2. Po co: Dop├│ki na forum by┼éo ma┼ée grono ludzi, kt├│rzy si─Ö znali nawzajem nie by┼éo to potrzebne. Ale forum rozrasta si─Ö ostatnio bardzo szybko, co najwa┼╝niejsze przybywa du┼╝o nowych, aktywnych u┼╝ytkownik├│w, co bardzo cieszy :). Ale poci─ůga to za sob─ů takie konsekwencje, ┼╝e w razie spotkania na ┼╝ywo na zlotach ka┼╝dy si─Ö przedstawia a to nickiem, a to imieniem i cz─Östo nie mo┼╝na tych spraw powi─ůza─ç, bo du┼╝o jest nick├│w, kt├│re do komunikowania si─Ö "na ┼╝ywo" si─Ö nie nadaj─ů. Na kilku du┼╝ych forach na kt├│rych jestem jest to zastosowane i ┼Ťwietnie spe┼énia swoj─ů rol─Ö. Prosz─Ö moderator├│w i admina o rozwa┼╝enie tej opcji

Pozdro!
wosio piszę się z małej litery :P
wosio

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 wrze┼Ťnia 2010, o 14:23

Postprzez beebas 21 listopada 2012, o 10:02

wosio napisa┼é(a):1. Opis: dodatkowe pole "imi─Ö" w profilu, wy┼Ťwietlane pod awatarem, obowi─ůzkowe do wype┼énienia.

Doda─ç pole mo┼╝e TYLKO administrator. Moderatorzy nie maj─ů takiej "mocy".

wosio napisa┼é(a):2. Po co: Dop├│ki na forum by┼éo ma┼ée grono ludzi, kt├│rzy si─Ö znali nawzajem nie by┼éo to potrzebne. Ale forum rozrasta si─Ö ostatnio bardzo szybko, co najwa┼╝niejsze przybywa du┼╝o nowych, aktywnych u┼╝ytkownik├│w, co bardzo cieszy :). Ale poci─ůga to za sob─ů takie konsekwencje, ┼╝e w razie spotkania na ┼╝ywo na zlotach ka┼╝dy si─Ö przedstawia a to nickiem, a to imieniem i cz─Östo nie mo┼╝na tych spraw powi─ůza─ç, bo du┼╝o jest nick├│w, kt├│re do komunikowania si─Ö "na ┼╝ywo" si─Ö nie nadaj─ů. Na kilku du┼╝ych forach na kt├│rych jestem jest to zastosowane i ┼Ťwietnie spe┼énia swoj─ů rol─Ö. Prosz─Ö moderator├│w i admina o rozwa┼╝enie tej opcji.

Opcja zapewne przydatna, jednak tak samo jak w przypadku p├│l: Lokalizacja, Wiek, Zaw├│d, Zainteresowania obowi─ůzku ich wype┼éniania nie ma wi─Öc samo dodanie pola Imi─Ö mo┼╝e niewiele pom├│c.
A w przypadku dodania, "zmuszanie" do jego wype┼énienia (pole obowi─ůzkowe) nie b─Ödzie chyba dobrym pomys┼éem ;-)
Wystarczy w ┼╝yciu tych "obowi─ůzk├│w" - chocia┼╝ na forum miejmy swobod─Ö wpisywania lub niewpisywania - wedle uznania :-)

Pozdrawiam

-- 21 listopada 2012, o 09:14 --

krzysiekjx1 napisa┼é(a):tak na marginesie to spora cz─Ö┼Ť─ç og┼éosze┼ä dotycz─ůca sprzeda┼╝y motocykli nie spe┼énia pkt 2 regulaminu gie┼éda :lol: bo zawarte w nich linki nie s─ů aktywne wiec moim skromnym zdaniem link powinien by─ç uzupe┼énieniem a nie ┼║r├│d┼éow─ů sentencj─ů oferty :roll:
i tak samo wida─ç ┼╝e moderatorzy nie egzekwuj─ů pkt 5 regulaminu gie┼édy bo po┼éowa ofert ma ponad dwa miesi─ůce a nadal zalega - wiec albo trzeba dawa─ç mo┼╝liwo┼Ť─ç od┼Ťwie┼╝ania przez autor├│w albo zmieni─ç w tej kwestii regulamin???

"Gie┼éda" jest najcz─Ö┼Ťciej czyszczona mniej wi─Öcej raz w miesi─ůcu. Przyj─ů┼éem zasad─Ö, ┼╝e jak czyszcz─Ö np. w miesi─ůcu listopad to zostawiam wszystkie z pa┼║dziernika a wrze┼Ťniowe i starsze wywalam. Wi─Öc mo┼╝e si─Ö czasem zdarzy─ç sytuacja, ┼╝e jakie┼Ť og┼éoszenie b─Ödzie mia┼éo dwa miechy. O ka┼╝dym usuni─Öciu posta z og┼éoszeniem jest informowany jego autor w razie by chcia┼é je ponownie umie┼Ťci─ç. Nie mamy tych og┼éosze┼ä a┼╝ tyle, ┼╝eby sobie jako┼Ť z tym nie radzi─ç :-)
A to, ┼╝e autorzy og┼éosze┼ä generalnie nie informuj─ů moderator├│w o ich nieaktualno┼Ťci i potrzebie usuni─Öcia to osobna sprawa.
Regulamin jest po to, aby go przestrzega─ç ale bez przesady - wszyscy jeste┼Ťmy lud┼║mi a do tego motocyklistami wi─Öc trzymamy si─Ö go generalnie i og├│lnie a nie w najdrobniejszych szczeg├│┼éach - bo ┼╝y─ç by si─Ö nie da┼éo ;-)

Pozdrawiam
beebas

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 sierpnia 2009, o 19:34

Poprzednia stronaNast─Öpna strona

Powr├│t do Cz─Ö┼Ťci motocyklowe - sprzedam

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci