Pełny przelot Dominator GP z dolotem i db killerem.

Sprzedaż części motocyklowych.

Pełny przelot Dominator GP z dolotem i db killerem.

Postprzez Fajer 2 czerwca 2015, o 21:43

Witam, Na sprzedaż mam nie uszkodzony, nie porysowany ,nie zgnieciony, nie zardzewiały tłumik w stanie IGŁA ŻYLETA wraz z akcesoriami

LEGENDARNY PEŁNY PRZELOT DOMINATORA

Obrazek
poziom hałasu 101 dB bez dB-killera, średnica puszki 97 mm , długość puszki 22cm

Sprzęt przejechał około tysiąca kilometrów. reszte czasu leżał jako trofeum na półce w pokoju.

Filmik jak leci ogień 10 cm za oponę
1:13 https://youtu.be/8Sl84__400o

8-) tłumik moto GP (Nowy 429zł)
8-) rura dolotowa wraz z dospawaną przez profesjonalistę spawacza podnóżką do trzymania stopki centralnej, by ta nie ocierała o łańcuch - podnóżka pasuje tylko do modelu Honda CB500N / CB500S (Nowa w cenie tłumika)
8-) DB killer w wersji HARD (bardziej tłumi, dłóższy i zamknięty na wlocie) Nowy (89zł)
8-) oryginalna obejma

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
po otwarciu zdjęcia użyj lewy CTRL + kółko muszki w dół w górę aby powiększyć oddalić zdjęcie.


Komu z forum zdarzyło się za mną jechać, ten wie ze po 15 minutach boli głowa od basu. :) Mogę pisać bajki i legendy na temat głośności tego tłumika, ale wyjdę na handlarza, którym nie jestem.
W każdym razie kupując ten tłumik jedyne co musisz zrobić to zdjąć stary i założyć nowy. Wydech pasuje idealnie.

:idea: Zwracam uwagę że po zmianie tłumika na przelot klaruje się regulacja gaźników lub zaworów (nie pamiętam, szukaj w tematach na forum)

Jako że tłumikowi nic nie brakuje względem nowego, a sporo czasu poświeciłem na specjalistyczne dospawanie nóżki + impregnowanie, Sprzedaję w cenie nowego, czyli 518zł. Oszczędzasz kupę czasu, troche kasy i kłopotu z rozkminą. Mogę dowieść na zlot nieodpłatnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Fajer
 
Posty: 240
Dołączył(a): 20 czerwca 2011, o 21:36
Lokalizacja: Kraków

Powrót do Części motocyklowe - sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron