klamka hamulca, blokada tarczy, spodnie i in.

Sprzedaż części motocyklowych.

klamka hamulca, blokada tarczy, spodnie i in.

Postprzez sregy 28 lipca 2015, o 14:18

Hej,
W związku z pewnymi wydarzeniami mam do sprzedania kilka gratów:
- Nowa klamka hamulca do pompy nissin (PC26) kolor srebrny, kupiona tydzień temu na allegro - 16 zł.
- Używana Blokada tarczy hamulcowej XENA XZZ6L. Sprawna, w zestawie to co było w opakowaniu, czyli bateria + komplet kluczyków + imbus + klucz do "rozkładania" blokady - 120 zł (kupiłem w drugiej połowie 2013 w Łukasz Motocykle w Krakowie za 160 zł)
- Spodnie RetBike Allround + podpinka + membrana przeciwdeszczowa. rozmiar XL (ja mam 182 cm wzrostu i 85 kg - pasowały idealnie). Spodnie używane sporadycznie, tylko na dłuższe trasy. Wyprane w specjalnym środku do ubrań z membraną, nie zaliczyłem w nich żadnej gleby, stan bdb. 150 zł
Gdyby ktoś był zainteresowany do spodni gratis mogę dorzucić kurtkę (ta już po kilku przygodach, w stanie dostatecznym)
- zestaw DYI gniazdo zapalniczki (JEDYNY TAKI ZOBACZ! ;) ) - dla majsterkowicza: gniazdo, wtyki 2xUSB, gniazdo bezpiecznika + bezpiecznik, przełącznik hebelkowy (1-0-1). W związku z cenami gotowych zestawów postanowiłem zrobić taki samemu, mniejszym kosztem. Dla osoby obeznanej z obsługą lutownicy nie będzie problemu ze "sklejeniem do kupy" urządzenia. 25 złotych za całość.
-siatka aluminiowa cięto-ciągniona, która miała trafić na boczne osłony (skrzela). arkusz około 20x30 cm - 10 złotych

Wszystkie graty do oględzin/ odbioru w Krakowie (Krowodrza Górka lub Zabłocie). Mogę wysłać też pocztą lub inpostem.

Zdjęcia prześlę zainteresowanym na maila lub wrzucę później link do galerii. Kontakt priv, jeżeli jest pilna potrzeba - 667441748
Zapraszam :(
Siła płynie z krwią, duma razem z nią!
PC32 '97
Avatar użytkownika
sregy
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 czerwca 2013, o 23:38

Powrót do Części motocyklowe - sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron