Stelaż z płytą, lusterko prawe okrągłe

Sprzedaż części motocyklowych.

Stelaż z płytą, lusterko prawe okrągłe

Postprzez andrzeju 13 marca 2016, o 14:53

Mam do sprzedania stelaż Shad model h0c54t z płytą Shad. Miałem to wszystko zamontowane w cebulce ale po 1 nie mam topboxa a po 2 nie lubię jeździć z kufrem więc jest mi to zbędne. Stelaż oprócz wypłowiałego lakieru nie ma uszkodzeń, jest prosty. Płyta ma lekkie otarcie ale również jest nieuszkodzona, nie pęknięta.
Za stelaż z płytą chciałbym 100zł. Możliwa wysyłka jak i odbiór osobisty.
Ewentualny kontant tel. 539 750 619

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lusterko prawe okrągłe chromowane. Bez rys i uszkodzeń, jedynie nakrętka jest nieco objechana ale to żaden problem. 20zł?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
andrzeju
 
Posty: 20
Dołączył(a): 5 października 2014, o 16:28

Re: Stelaż z płytą, lusterko prawe okrągłe

Postprzez Makak 14 marca 2016, o 08:01

nie no stary :) jak masz coś uszkodzone to pisz :)
obtarcie też jest uszkodzeniem :)
a tak głębokie na kancie to zdecydowanie :)
(oczywiście zrobiłeś zdjęcia ale...)

wyobraź sobie aukcję allegro :) kupujesz drzwi do auta "nieuszkodzone" przychodzą do domu otwierasz paczkę
a tam przerysowanie przez cały środek drzwi...
co robisz? ;)
Kocham życie i irytującą dziecięcą naiwność...
Avatar użytkownika
Makak
 
Posty: 1777
Dołączył(a): 4 września 2012, o 21:05
Lokalizacja: Łódź

Re: Stelaż z płytą, lusterko prawe okrągłe

Postprzez andrzeju 14 marca 2016, o 16:59

Trochę dziwne porównanie z tymi drzwiami, bo jeśli ktoś sprzedaje rzecz i świadomie zataja sprawę to jest to oszustwo. Ja zrobiłem zdjęcie i opisałem wadę więc w czym problem? Możemy się kłócić o nazewnictwo, dla mnie to wada dla Ciebie uszkodzenie. Czy lusterko też jest uszkodzone bo nakrętka jest lekko objechana?
Nie mam zamiaru nikogo robić w balona, co z resztą chyba widać, bo nie twierdzę że sprzedaję nówki rzeczy, jeśli ktoś sobie zażyczy to zrobię tyle dokładnych fotek ile będzie chciał. Cena też chyba jest adekwatna do stanu ale nie mam pewności bo rzadko takie fanty sprzedaję.
andrzeju
 
Posty: 20
Dołączył(a): 5 października 2014, o 16:28

Re: Stelaż z płytą, lusterko prawe okrągłe

Postprzez mariom 14 marca 2016, o 21:33

Makak napisał(a):nie no stary :) jak masz coś uszkodzone to pisz :)
obtarcie też jest uszkodzeniem :)
a tak głębokie na kancie to zdecydowanie :)
(oczywiście zrobiłeś zdjęcia ale...)

wyobraź sobie aukcję allegro :) kupujesz drzwi do auta "nieuszkodzone" przychodzą do domu otwierasz paczkę
a tam przerysowanie przez cały środek drzwi...
co robisz? ;)


E, raczej masz ogłoszenie nieuszkodzonego samochodu, przyjeżdżasz (albo oglądasz dokładniej zdjęcia) a tam rysa przez cały bok.

andrzeju napisał(a):Trochę dziwne porównanie z tymi drzwiami, bo jeśli ktoś sprzedaje rzecz i świadomie zataja sprawę to jest to oszustwo. Ja zrobiłem zdjęcie i opisałem wadę więc w czym problem? Możemy się kłócić o nazewnictwo, dla mnie to wada dla Ciebie uszkodzenie. Czy lusterko też jest uszkodzone bo nakrętka jest lekko objechana?
Nie mam zamiaru nikogo robić w balona, co z resztą chyba widać, bo nie twierdzę że sprzedaję nówki rzeczy, jeśli ktoś sobie zażyczy to zrobię tyle dokładnych fotek ile będzie chciał. Cena też chyba jest adekwatna do stanu ale nie mam pewności bo rzadko takie fanty sprzedaję.


Nie mówię, że chcesz oszukać (nie dałbyś wtedy zdjęć). Ale tak, wg mnie jest to uszkodzenie. Ja bym napisał, że jest pełni sprawne (co zakładam, że jest prawdą?). Uszkodzenie nie musi wpływać na funkcjonalność towaru, ale wciąż będzie uszkodzeniem.
Avatar użytkownika
mariom
 
Posty: 787
Dołączył(a): 1 marca 2014, o 16:28
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Części motocyklowe - sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron