Ogłoszenie

Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Oferty kupna cz─Ö┼Ťci.

Re: Sugestie zmian regulaminu oraz forum

Postprzez piyok 11 czerwca 2011, o 17:40

Opis:
Cytowanie selektywne
Zamiast cytowa─ç ca┼é─ů czyj─ů┼Ť wypowied┼║, dobrze by by┼éo zaznaczy─ç interesuj─ůcy fragment i po naci┼Ťni─Öciu dodatkowego przycisku cytowanie tylko tego wybranego fragmentu.

Po co?
Po to aby wygodnie mo┼╝na by┼éo komentowa─ç wybrane fragmenty z danego postu, wiem ┼╝e mo┼╝na sobie wy edytowa─ç po zacytowaniu ca┼éego tekstu ale jest to uci─ů┼╝liwe je┼Ťli wypowied┼║ jest z┼éo┼╝ona i do tego z wstawionym ju┼╝ cytatem.
Mniej powielania tego samego tekstu.
nie ufaj, nie pro┼Ť, nie b├│j si─Ö...
piyok

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 lipca 2009, o 22:25

Postprzez maya 10 czerwca 2012, o 18:45

Krótki opis pomysłu: jeden temat w dziale Powitanie.

Po co: po co rozbudowywa─ç co┼Ť, co powinno by─ç ma┼ée? Po co ka┼╝da nowa osoba ma dodawa─ç nowy temat, je┼╝eli mo┼╝e dopisa─ç si─Ö do istniej─ůcego? Proponuj─Ö nie kasowa─ç starych wpis├│w, ale utworzy─ç nowy temat. Opcja sprawdzona na innym forum.
//Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj, to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!
maya

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 lipca 2010, o 12:25

Postprzez Bajka 21 czerwca 2012, o 14:40

Zapisałam się do grupy użytkowników i celowo nie dodałam się do grupy "kobiety".
Prosi┼éam ju┼╝ kilka razy administratora, ┼╝eby mnie z tej grupy usun─ů┼é.
Nigdy nie lubi┼éam r├│┼╝owego, a poza tym nie podoba mi si─Ö segregowanie kobiet, a m─Ö┼╝czy┼║ni nadal pozostaj─ů w grupie u┼╝ytkownik├│w zarejestrowanych :!: Dla nich administrator nie przeznaczy┼é osobne grupy :?:

Chyba zostało mi usunięcie konta i zarejestrowanie się jako facet :!:
Bajka

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 czerwca 2012, o 09:57

Postprzez Human 21 czerwca 2012, o 20:24

:lol:

Sorry, nie mogłem.

Nie do┼Ť─ç, ┼╝e ka┼╝da kobieta na motocyklowym forum jest od razu zauwa┼╝ana (to┼╝ wystarczy co┼Ť napisa─ç!) to jeszcze wyr├│┼╝niana specjalnym kolorem jako gest sympatii i szacunku. Na co tu narzeka─ç? :lol:
" A nasze czarne serca, czarne serca, bij─ů nam rado┼Ťnie..."
http://www.bikepics.com/members/human/96cb500/
Human

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 listopada 2010, o 23:20

Postprzez beebas 22 czerwca 2012, o 00:34

Bajka napisał(a):Zapisałam się do grupy użytkowników i celowo nie dodałam się do grupy "kobiety".
Prosi┼éam ju┼╝ kilka razy administratora, ┼╝eby mnie z tej grupy usun─ů┼é.

Popros Kristofa ("zielony" jest ale ma wladze nad "rozowymi") - zrobi od razu :-)

Pozdro
beebas

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 sierpnia 2009, o 19:34

Postprzez Bajka 22 czerwca 2012, o 13:40

POPROSZ─ś :) w ko┼äcu kto wymy┼Ťli┼é ten kolor - FF66CC dla kobiet, chyba nie kobieta ?
Bajka

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 czerwca 2012, o 09:57

Postprzez magneto 26 czerwca 2012, o 20:38

Bajka napisa┼é(a):...kto wymy┼Ťli┼é ten kolor - FF66CC ....

Skoro w przegl─ůdarce dok┼éadnie taki sam efekt da "F6C" - to musia┼é to by─ç mi┼éo┼Ťni-k/-czka(!?) wi─Ökszych Hond... :-)
Psy szczekaj─ů, a motocykl jedzie dalej...
magneto

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 czerwca 2012, o 19:52

Postprzez krzysiekjx1 16 wrze┼Ťnia 2012, o 16:35

tak na marginesie to spora cz─Ö┼Ť─ç og┼éosze┼ä dotycz─ůca sprzeda┼╝y motocykli nie spe┼énia pkt 2 regulaminu gie┼éda :lol: bo zawarte w nich linki nie s─ů aktywne wiec moim skromnym zdaniem link powinien by─ç uzupe┼énieniem a nie ┼║r├│d┼éow─ů sentencj─ů oferty :roll:
i tak samo wida─ç ┼╝e moderatorzy nie egzekwuj─ů pkt 5 regulaminu gie┼édy bo po┼éowa ofert ma ponad dwa miesi─ůce a nadal zalega - wiec albo trzeba dawa─ç mo┼╝liwo┼Ť─ç od┼Ťwie┼╝ania przez autor├│w albo zmieni─ç w tej kwestii regulamin???
dzieci wierz─ů w Miko┼éaja a doro┼Ťli w okazje i to si─Ö nigdy nie zmieni :)
krzysiekjx1

Do┼é─ůczy┼é(a): 26 sierpnia 2012, o 20:58

Postprzez wosio 21 listopada 2012, o 00:38

1. Opis: dodatkowe pole "imi─Ö" w profilu, wy┼Ťwietlane pod awatarem, obowi─ůzkowe do wype┼énienia.

2. Po co: Dop├│ki na forum by┼éo ma┼ée grono ludzi, kt├│rzy si─Ö znali nawzajem nie by┼éo to potrzebne. Ale forum rozrasta si─Ö ostatnio bardzo szybko, co najwa┼╝niejsze przybywa du┼╝o nowych, aktywnych u┼╝ytkownik├│w, co bardzo cieszy :). Ale poci─ůga to za sob─ů takie konsekwencje, ┼╝e w razie spotkania na ┼╝ywo na zlotach ka┼╝dy si─Ö przedstawia a to nickiem, a to imieniem i cz─Östo nie mo┼╝na tych spraw powi─ůza─ç, bo du┼╝o jest nick├│w, kt├│re do komunikowania si─Ö "na ┼╝ywo" si─Ö nie nadaj─ů. Na kilku du┼╝ych forach na kt├│rych jestem jest to zastosowane i ┼Ťwietnie spe┼énia swoj─ů rol─Ö. Prosz─Ö moderator├│w i admina o rozwa┼╝enie tej opcji

Pozdro!
It is the night, my body's weak
I'm on the run, no time for sleep
I've got to ride, ride like the wind
To be free again

wosio piszę się z małej litery :P
wosio

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 wrze┼Ťnia 2010, o 14:23

Postprzez beebas 21 listopada 2012, o 10:02

wosio napisa┼é(a):1. Opis: dodatkowe pole "imi─Ö" w profilu, wy┼Ťwietlane pod awatarem, obowi─ůzkowe do wype┼énienia.

Doda─ç pole mo┼╝e TYLKO administrator. Moderatorzy nie maj─ů takiej "mocy".

wosio napisa┼é(a):2. Po co: Dop├│ki na forum by┼éo ma┼ée grono ludzi, kt├│rzy si─Ö znali nawzajem nie by┼éo to potrzebne. Ale forum rozrasta si─Ö ostatnio bardzo szybko, co najwa┼╝niejsze przybywa du┼╝o nowych, aktywnych u┼╝ytkownik├│w, co bardzo cieszy :). Ale poci─ůga to za sob─ů takie konsekwencje, ┼╝e w razie spotkania na ┼╝ywo na zlotach ka┼╝dy si─Ö przedstawia a to nickiem, a to imieniem i cz─Östo nie mo┼╝na tych spraw powi─ůza─ç, bo du┼╝o jest nick├│w, kt├│re do komunikowania si─Ö "na ┼╝ywo" si─Ö nie nadaj─ů. Na kilku du┼╝ych forach na kt├│rych jestem jest to zastosowane i ┼Ťwietnie spe┼énia swoj─ů rol─Ö. Prosz─Ö moderator├│w i admina o rozwa┼╝enie tej opcji.

Opcja zapewne przydatna, jednak tak samo jak w przypadku p├│l: Lokalizacja, Wiek, Zaw├│d, Zainteresowania obowi─ůzku ich wype┼éniania nie ma wi─Öc samo dodanie pola Imi─Ö mo┼╝e niewiele pom├│c.
A w przypadku dodania, "zmuszanie" do jego wype┼énienia (pole obowi─ůzkowe) nie b─Ödzie chyba dobrym pomys┼éem ;-)
Wystarczy w ┼╝yciu tych "obowi─ůzk├│w" - chocia┼╝ na forum miejmy swobod─Ö wpisywania lub niewpisywania - wedle uznania :-)

Pozdrawiam

-- 21 listopada 2012, o 09:14 --

krzysiekjx1 napisa┼é(a):tak na marginesie to spora cz─Ö┼Ť─ç og┼éosze┼ä dotycz─ůca sprzeda┼╝y motocykli nie spe┼énia pkt 2 regulaminu gie┼éda :lol: bo zawarte w nich linki nie s─ů aktywne wiec moim skromnym zdaniem link powinien by─ç uzupe┼énieniem a nie ┼║r├│d┼éow─ů sentencj─ů oferty :roll:
i tak samo wida─ç ┼╝e moderatorzy nie egzekwuj─ů pkt 5 regulaminu gie┼édy bo po┼éowa ofert ma ponad dwa miesi─ůce a nadal zalega - wiec albo trzeba dawa─ç mo┼╝liwo┼Ť─ç od┼Ťwie┼╝ania przez autor├│w albo zmieni─ç w tej kwestii regulamin???

"Gie┼éda" jest najcz─Ö┼Ťciej czyszczona mniej wi─Öcej raz w miesi─ůcu. Przyj─ů┼éem zasad─Ö, ┼╝e jak czyszcz─Ö np. w miesi─ůcu listopad to zostawiam wszystkie z pa┼║dziernika a wrze┼Ťniowe i starsze wywalam. Wi─Öc mo┼╝e si─Ö czasem zdarzy─ç sytuacja, ┼╝e jakie┼Ť og┼éoszenie b─Ödzie mia┼éo dwa miechy. O ka┼╝dym usuni─Öciu posta z og┼éoszeniem jest informowany jego autor w razie by chcia┼é je ponownie umie┼Ťci─ç. Nie mamy tych og┼éosze┼ä a┼╝ tyle, ┼╝eby sobie jako┼Ť z tym nie radzi─ç :-)
A to, ┼╝e autorzy og┼éosze┼ä generalnie nie informuj─ů moderator├│w o ich nieaktualno┼Ťci i potrzebie usuni─Öcia to osobna sprawa.
Regulamin jest po to, aby go przestrzega─ç ale bez przesady - wszyscy jeste┼Ťmy lud┼║mi a do tego motocyklistami wi─Öc trzymamy si─Ö go generalnie i og├│lnie a nie w najdrobniejszych szczeg├│┼éach - bo ┼╝y─ç by si─Ö nie da┼éo ;-)

Pozdrawiam
beebas

Do┼é─ůczy┼é(a): 6 sierpnia 2009, o 19:34

Poprzednia stronaNast─Öpna strona

Powr├│t do Cz─Ö┼Ťci motocyklowe - kupi─Ö

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç