Ogłoszenie

Zestaw narz─Ödzi.

Oferty kupna cz─Ö┼Ťci.

Zestaw narz─Ödzi.

Postprzez Nismo 28 grudnia 2015, o 11:50

Cze┼Ť─ç. Kupi─Ö oryginalny zestaw narz─Ödzi do Cebulki. Taki jak na zdj─Öciu: Obrazek
Je┼╝eli ma kto┼Ť taki zestaw na zbyciu albo widzia┼é og┼éoszenie to prosz─Ö o info ;)
Pozdrawiam.
Nismo

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 listopada 2015, o 17:17

Re: Zestaw narz─Ödzi.

Postprzez mariom 28 grudnia 2015, o 12:31

W CBR mam zestaw (heh, m┼éodsze od CB mojego pewnie dlatego jeszcze przetrwa┼é i nikt wcze┼Ťniej go sobie nie zostawi┼é) - wygl─ůda na bardzo podobny (musia┼ébym wyj─ů─ç z moto i sprawdzi─ç czy identyczny bo z g┼éowy to nie potwiedz─Ö na 100%) - wi─Öc mo┼╝e jak szukasz to nie dla cb500 tylko og├│lnie dla Hondy?

Szukajac "honda narzędzia" w kategorii motocyklowej - dwie przykładowe znalezione:
http://allegro.pl/klucze-narzedzia-hond ... 10826.html
http://allegro.pl/honda-cbr-cb-vfr-zest ... 50094.html

Możliwe, że dla "cb500 narzędzia" nic nie znalazło - zbyt sprecyzowane i zawężone mogło być :)

Mam nadzieję, że pomogłem :)
mariom

Do┼é─ůczy┼é(a): 1 marca 2014, o 16:28

Postprzez Nismo 28 grudnia 2015, o 14:29

Wielkie dzi─Öki za szybk─ů odpowied┼║. Tak┼╝e mam ju┼╝ jedn─ů rzecz z g┼éowy, a my┼Ťla┼éem, ┼╝e b─Ödzie problem z jego znalezieniem. :thumbup:

EDIT: Jednak nadal szukam zestawu. Znalazłem jeden bardzo podobny, ale różnił się klucz od regulacji amortyzatorów.
Nismo

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 listopada 2015, o 17:17

Postprzez Piter54544 29 czerwca 2017, o 12:42

Fajny zestaw. Pr├│bowa┼éem go kupi─ç, ale jako┼Ť nigdzie nie mog┼éem go znale┼║─ç. w zwi─ůzku z tym zacz─ů┼éem si─Ö rozgl─ůda─ç za innym i znalaz┼éem wypasiony zestaw Uniora, kt├│ry nie tylko ┼Ťwietnie wygl─ůda, ale tak┼╝e jest estetycznie opakpowany. tak na marginesie. Sprzet nie do zdarcia!
Piter54544

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 czerwca 2017, o 12:38

Powr├│t do Cz─Ö┼Ťci motocyklowe - kupi─Ö

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç