Lampa przód

Oferty kupna części.

Lampa przód

Postprzez krynston 23 kwietnia 2020, o 21:09

Hej,

Poprzedni właściciel cebuli chyba zapakował jakąś silniejszą żarówkę bo szkło w centralnej części jest nadtopione i ściemniało. Czy ktoś ma na sprzedaż lampę do wersji S z 1999 roku?

A jak nie to pytanie czy z angola można bez lipy zakładać? Znalazłem na angielski ebayu używkę, a siorka może na miejscu kupić ale cykam się czy nie będzie jakiegoś przypału, że to z angola? Ktoś coś?
krynston
 
Posty: 39
Dołączył(a): 15 lipca 2011, o 16:15

Re: Lampa przód

Postprzez Pawlecki 25 kwietnia 2020, o 00:01

krynston napisał(a):Hej,

Poprzedni właściciel cebuli chyba zapakował jakąś silniejszą żarówkę bo szkło w centralnej części jest nadtopione i ściemniało. Czy ktoś ma na sprzedaż lampę do wersji S z 1999 roku?

A jak nie to pytanie czy z angola można bez lipy zakładać? Znalazłem na angielski ebayu używkę, a siorka może na miejscu kupić ale cykam się czy nie będzie jakiegoś przypału, że to z angola? Ktoś coś?


Hej. Ale, że szkło nadtopione? Jak to możliwe... moze chodzi ci o odbłyśnik. Tego typu lampy mają specjalnie tłoczone szkło, więc lampy z anglika się nie nadają. Spróbuj zregenerować odbłyśnik (napylana jest warstwa srebra) a szkło dokładnie wyczyścić.
Pawlecki
 
Posty: 26
Dołączył(a): 4 grudnia 2019, o 23:03
Lokalizacja: Lublin

Re: Lampa przód

Postprzez krynston 25 kwietnia 2020, o 23:28

Cóż, poczytałem, popatrzyłem i faktycznie te angielskie lampy są na nic. Wystarczy strzałka w lewo pod oznaczeniami i już diagnosta może się czepić (marne na to szanse ale po co kusić los).

Co do mojej lampy- szkło (przeźroczysty plastik) jest przebarwione na żółto i delikatnie spękane w centralnej części. Z metra nie widać tego ale jak się przyjrzeć to już tak. Nigdy na przeglądzie nie było kłopotu z tym.

Spróbuję jeszcze wyczyścić, żeby choć przywrócić transparentność ale będzie trudno, bo to od wewnątrz.

Ciekawostka- wiecie ile kosztuje nowa lampa do cebuli? 1100 PLN. Są chętni??
krynston
 
Posty: 39
Dołączył(a): 15 lipca 2011, o 16:15

Re: Lampa przód

Postprzez krynston 2 sierpnia 2020, o 11:22

Trafiła się okazja, kupiłem lampę z demontażu. Przegląd jeszcze na starej lampie przeszedł bez problemów. Wymiana zatem jeszcze poczeka.
krynston
 
Posty: 39
Dołączył(a): 15 lipca 2011, o 16:15

Re: Lampa przód

Postprzez maciejhinc86 3 sierpnia 2020, o 08:29

Tak z ciekawości jaka cena?
Honda CB500s -> DL 650 V-Strom
maciejhinc86
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 października 2019, o 10:05
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Lampa przód

Postprzez krynston 5 sierpnia 2020, o 11:04

350 z żarówką, oprawką i gumową osłonką. Stan całkiem zadowalający.
krynston
 
Posty: 39
Dołączył(a): 15 lipca 2011, o 16:15


Powrót do Części motocyklowe - kupię

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron