Kupię CB500 - Dolny Śląsk

Oferty kupna motocykli.

Kupię CB500 - Dolny Śląsk

Postprzez mkmal 30 lipca 2015, o 22:31

Kupię zdecydowanie motocykl. Najchętniej CB ale ER lub XJ też wchodzą w grę. Cena to około 4500. Bez różnicy czy golas czy z owiewką jednak z lekkim naciskiem na golasa. Najchętniej dolnośląskie lub bardzo w pobliżu...
mkmal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lipca 2015, o 22:20

Re: Kupię CB500 - Dolny Śląsk

Postprzez adrusek 1 sierpnia 2015, o 09:14

za 4.5k zł to nic ciekawego nie kupisz
adrusek
 
Posty: 45
Dołączył(a): 11 maja 2015, o 01:51
Lokalizacja: Góra, Dolnośląskie

Re: Kupię CB500 - Dolny Śląsk

Postprzez Makak 1 sierpnia 2015, o 10:40

i najlepiej żeby Ci go jeszcze pod dom przywieźli...ludzie co jest z Wami?

:shock:
Kocham życie i irytującą dziecięcą naiwność...
Avatar użytkownika
Makak
 
Posty: 1777
Dołączył(a): 4 września 2012, o 21:05
Lokalizacja: Łódź

Re: Kupię CB500 - Dolny Śląsk

Postprzez Saska 1 sierpnia 2015, o 18:20

Przestańcie siać aferę.
Cebula jaka by nie była to nie jest warta więcej niż 4 koła...
Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze. Obrazek
Mam inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny i nie zawaham się ich użyć!!!
Avatar użytkownika
Saska
 
Posty: 1292
Dołączył(a): 13 maja 2011, o 22:08
Lokalizacja: Wrocław, ale sercem Warszawa

Re: Kupię CB500 - Dolny Śląsk

Postprzez mkmal 3 sierpnia 2015, o 07:34

Heh. W sumie nie wiem dlaczego spodziewałem się innych odpowiedzi... Ale widzę, że jak na każdym forum - dosrać, zniechęcić, pokazać swoją wyższość "świeżakowi". Rozumiem, że dla was wyjazd 200km w jedną stronę tylko po to aby obejrzeć kolejnego szrota to chleb powszedni. Spoko, bawcie się dobrze! A skoro za 4,5k nie da się kupić nic dobrego to napisz to wszystkim tym użytkownikom, którzy w dziale "giełda" za tyle właśnie sprzedają. Na pewno będą Ci wdzięczni :lol:
Spoko, umiem używać internetów, sam sobie znajdę. Ale już będę wiedział, czego tu oczekiwać... :twisted:
mkmal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lipca 2015, o 22:20

Re: Kupię CB500 - Dolny Śląsk

Postprzez komandosek 3 sierpnia 2015, o 16:35

Siostro, relanium! :P

-- mniej niż minutę temu --

Spokojnie kupisz coś za 4,5k. Ja ogladałem pare fajnych cebul w tej cenie. Jak będziesz miał we Wroc to spokojnie moge pomóc w oględzinach.
Avatar użytkownika
komandosek
 
Posty: 633
Dołączył(a): 10 sierpnia 2010, o 22:49

Re: Kupię CB500 - Dolny Śląsk

Postprzez mkmal 4 sierpnia 2015, o 09:30

Super, dzięki wielkie :) Obecnie we Wro mam dwie na oku. Tylko muszę znaleźć chwilę, aby podjechać. Jeżeli faktycznie jest taka możliwość pomocy przy oględzinach to bardzo chętnie skorzystam i odpowiednio wcześnie dam znać.
mkmal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lipca 2015, o 22:20

Re: Kupię CB500 - Dolny Śląsk

Postprzez Clauduś 10 sierpnia 2015, o 13:55

Ja tam zachęcam na oględziny mojej :P
Znajomi mówią, że na żywo się bardzo dobrze prezentuje ;)
Avatar użytkownika
Clauduś
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 października 2014, o 11:47
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Kupię CB500 - Dolny Śląsk

Postprzez swt7 10 sierpnia 2015, o 21:43

Ja jakiś czas temu kupiłem Cebule za niewiele ponad 4000 i jest naprawdę w fajnym stanie, znajomi się dziwią ze jeszcze oryg. lakier i taki stan. A czy warta swojej ceny? zdecydowanie TAK, za bezawaryjność i prowadzenie. Myślę ze nie ma ciekawszych opcji w tej klasie pojemności i za tę cenę. Największa wada tego motocykla to poprzedni właściciel więc na to trzeba zwrócić uwagę. Oglądałem wcześniej 3 Bandity i na ten typ byłem zdecydowanie nastawiony, ale kazdy z nich miał jakiś defekt a właściciele nie nastrajali mnie do kupna. Przypadkiem zetknąłem się z cebulą, zobaczyłem, przejechałem się i stwierdziłem ze to jest to ;)
swt7
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 lipca 2015, o 13:21

Re: Kupię CB500 - Dolny Śląsk

Postprzez Solidworks 11 sierpnia 2015, o 22:57

swt7 napisał(a):Ja jakiś czas temu kupiłem Cebule za niewiele ponad 4000 i jest naprawdę w fajnym stanie, znajomi się dziwią ze jeszcze oryg. lakier i taki stan. A czy warta swojej ceny? zdecydowanie TAK, za bezawaryjność i prowadzenie. Myślę ze nie ma ciekawszych opcji w tej klasie pojemności i za tę cenę. Największa wada tego motocykla to poprzedni właściciel więc na to trzeba zwrócić uwagę. Oglądałem wcześniej 3 Bandity i na ten typ byłem zdecydowanie nastawiony, ale kazdy z nich miał jakiś defekt a właściciele nie nastrajali mnie do kupna. Przypadkiem zetknąłem się z cebulą, zobaczyłem, przejechałem się i stwierdziłem ze to jest to ;)

Cebulka jest fajna, ale ma dłuższe trasy trochę przymała z bagażami i plecakiem, a pyzatym to chyba najlepszy wybór z możliwych w tym przedziale pojemnościowym :).
Solidworks
 
Posty: 544
Dołączył(a): 14 października 2012, o 23:28
Lokalizacja: Trzebnica

Następna strona

Powrót do Kupię motocykl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron