Cebula małopolskie

Oferty kupna motocykli.

Cebula małopolskie

Postprzez biiru 30 sierpnia 2015, o 00:22

Witam,
Jestem zdecydowany na Hondzie, poszukuje cebuli rocznik koło 2000 (podobają mi się złote felgi), wersja N w jak najlepszym stanie.
Najchętniej z woj. Małopolskiego, ale jak Honda będzie warta to podjadę również na Śląsk lub Podkarpackie.
Byle nie czerwona;)

pozdreaux
Grzesiek
biiru
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 sierpnia 2015, o 00:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Cebula małopolskie

Postprzez CichyBob 10 września 2015, o 22:55

czesc kolego, nie patrz na rocznik, szukaj dobrego stanu. Tak jak ty chcialem 200+ a skonczylem na 1997 :)

te maszynki nic sie nie roznia oprocz malowania, a felgi to ty kupisz za 300 zl :)

Powodzenia
CichyBob
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 maja 2014, o 13:07

Re: Cebula małopolskie

Postprzez fake4r 11 września 2015, o 08:27

No różnią się ewentualnie hamulcem tylnym, od 97 masz tarczę a wcześniej bęben, ale skuteczność obydwu jest podobno porównywalna. Po za tym w nowszej masz brembo zaciski i pompę a w starej nissin, ale tu też na jedno wychodzi.
Avatar użytkownika
fake4r
 
Posty: 541
Dołączył(a): 15 marca 2014, o 10:41
Lokalizacja: PL

Re: Cebula małopolskie

Postprzez CichyBob 11 września 2015, o 11:59

97r to (na 99%) poza malowaniem i kolorem felg to samo co kolejne, mam brembo złote i tarcze tył. No nie mam awaryjnych ale nie wiem czy w kolejnych je dodali
PS sorry za offtop ale moze pomoże koledze w wyborze
CichyBob
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 maja 2014, o 13:07

Re: Cebula małopolskie

Postprzez biiru 21 września 2015, o 01:38

Dzięki za rady. Tak w gruncie rzeczy to doszedłem do wniosku ze jednak stan ważniejszy. A jako ze zawsze siedziałem w starych zabytkach i nie boje sie pobrudzić;) to wiek ma dla mnie marginalne znaczenie...
biiru
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 sierpnia 2015, o 00:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Cebula małopolskie

Postprzez Grabarz 5 października 2015, o 21:08

Jak jeszcze szukasz, to odwiedziłem kilka osób. Na pewno nie jedź do Krosna po taką czarną perełkę, bo jeździ bokiem :) Za to całkiem fajny sprzęt oglądałem w Niepołomicach (zielona z podgrzewanymi manetkami, nowe kapcie) jest wystawiona na gumtree. Miałem ją brać, ale pojechałem jeszcze wcześniej oglądnąć inną i się zdecydowałem, bo lakier był w lepszym stanie. Ta zielona jest troszkę odrapana na baku od ochraniacza gość twierdzi i jest to dość prawdopodobne
Grabarz
 
Posty: 51
Dołączył(a): 30 czerwca 2015, o 00:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Cebula małopolskie

Postprzez biiru 6 października 2015, o 21:44

Dzięki za info w weekend jadę na łowy :twisted:
biiru
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 sierpnia 2015, o 00:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Cebula małopolskie

Postprzez noriad 5 listopada 2015, o 17:31

Grabarz, ja zgarnąłem tą zieloną z Niepołomic, rzeczywiście jest w dobrym stanie (o dziwo nawet dekle nie porysowane, co rzadko się zdarza w tyloletnim sprzęcie). Więc dzięki za tą informację na forum, dzięki Tobie dowiedziałem się w ogóle o jej istnieniu (wcześniej nie przeglądałem gumtree). :thumbup:
Play hard, go pro!
Avatar użytkownika
noriad
 
Posty: 113
Dołączył(a): 1 sierpnia 2009, o 22:41
Lokalizacja: Krk


Powrót do Kupię motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron