Ogłoszenie

[K] Kupie CB500 na projekt!

Oferty kupna motocykli.

[K] Kupie CB500 na projekt!

Postprzez damii 2 czerwca 2016, o 10:20

Witam,
Tak jak wspomnia┼éem (je┼Ťli kto┼Ť czyta┼é powitanie) szukam Hondy CB500 najlepiej z tr├│jmiasta lub okolic. [ALE PO CIEKAW─ä MASZYN─ś mog─Ö jecha─ç nawet z 250km od Tr├│jmiasta]
Jako ,┼╝e to motor na projekt nie chcia┼ébym wydawa─ç tysi─Öcy , poniewa┼╝ motor i tak p├│jdzie na rozbi├│rk─Ö ,mo┼╝e nie od razu ,ale powoli ma┼éymi krokami. Dlatego zale┼╝y mi na je┼╝d┼╝─ůcej cebuli z prosta ram─ů i zdrowym silnikiem. Reszta szczeg├│┼é├│w ju┼╝ nie jest jaka┼Ť istotna ,ale wiadomo im lepszy stan tym lepiej.
Wi─Öc je┼Ťli kto┼Ť chcia┼éby da─ç blask i nowe ┼╝ycie zakurzonej maszynie ,ewentualnie zna takiego kogo┼Ť prosz─Ö o kontakt. Domy┼Ťlam si─Ö ,ze jest teraz sezon i ma┼éo os├│b jest ch─Ötnych odda─ç motor wiec biorce na to poprawk─Ö i si─Ö nie spiesz─Ö je┼Ťli wiesz ,┼╝e b─Ödziesz chcia┼é/chcia┼éa sprzeda─ç motor po sezonie ,a jeste┼Ť pewny tego co posiadasz w gara┼╝u. nie ma problemu dzwo┼ä/napisz mo┼╝na si─Ö dogada─ç, poniewa┼╝ jak wspomnia┼éem zale┼╝y mi na czym┼Ť sprawdzonym a najlepiej szuka─ç na forum ni┼╝ na alledrogo ,gdzie po┼éowa jest odpicowana pod klienta z nadwyr─Ö┼╝ona histori─ů ,albo odrestaurowane motory za 7-8-9ty┼Ť. z┼é. Tak jak wspomnia┼éem to ma by─ç projekt wi─Öc te┼╝ nie chce wyda─ç tyle na motor kt├│ry i tak zostanie rozebrany. Wiec b─Öd─ůc naprawd─Ö szczery im taniej tym lepiej ,poniewa┼╝ wi─Ökszy bud┼╝et na budow─Ö i szybko┼Ť─ç pracy. Dlatego mam nadziej,┼╝e znajd─Ö jakiego┼Ť zapale┼äca ,kt├│ry kocha swoj─ů maszyn─Ö i doceni to co chce zrobi─ç i da─ç jako drugie ┼╝ycie. Zwi─ůzku z tym nie b─Ödzie zdziera─ç ka┼╝dej z┼éot├│wki.
Dzi─Ökuj─Ö za uwag─Ö, a najszybszy kontakt to tel. 509943581 albo email el_damii@wp.pl
damii

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 czerwca 2016, o 09:39

Re: [K] Kupie CB500 na projekt!

Postprzez damii 14 czerwca 2016, o 19:13

witam znalaz┼éem takie "cudo" ..mo┼╝e kto┼Ť si─Ö wypowie co s─ůdzi? stan plastik├│w mnie nie interesuje dlatego zaciekawi┼é mnie motor.
Na jaka cen─Ö oceniacie taki stan?
i oczywi┼Ťcie jak du┼╝e prawdopodobie┼ästwo,┼╝e mo┼╝e by─ç krzywy?? Pozdrawiam i mam nadzieje ,na szybk─ů odpowied┼║.

http://olx.pl/oferta/honda-cb500s-cb-50 ... 7d5714012a

ewentualnie taki,ale jest troch─Ö dalej.Po prostu tamten mam 25min od domu wiec wiadomo koszty paliwa i transportu.
http://olx.pl/oferta/sprzedam-honde-CID ... 7d5714012a
damii

Postprzez Faza 14 czerwca 2016, o 21:32

Ch┼éopie, jak chcesz przerabia─ç to pisz do ┼╝ar├│wy. W por├│wnaniu z tymi cenami co pokaza┼ée┼Ť masz tysiaka w kieszeni a jego moto mo┼╝e wizualnie nie przypomina egzemplarza jak z fabryki, ale jest serwisowane na bie┼╝─ůco i w stanie technicznym bez wi─Ökszych zastrze┼╝e┼ä. A jak chcesz przerabia─ç wygl─ůd to masz tu dobry materia┼é w niedu┼╝ych pieni─ůdzach. Za 3200 - 3300 my┼Ťl─Ö, ┼╝e ┼╝ar├│wa sprzeda.

Wrzucam Ci na priv numer do niego.

Pozdrawiam
Faza
Faza

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 marca 2011, o 22:23

Postprzez damii 20 czerwca 2016, o 11:39

Faza napisa┼é(a):Ch┼éopie, jak chcesz przerabia─ç to pisz do ┼╝ar├│wy. W por├│wnaniu z tymi cenami co pokaza┼ée┼Ť masz tysiaka w kieszeni a jego moto mo┼╝e wizualnie nie przypomina egzemplarza jak z fabryki, ale jest serwisowane na bie┼╝─ůco i w stanie technicznym bez wi─Ökszych zastrze┼╝e┼ä. A jak chcesz przerabia─ç wygl─ůd to masz tu dobry materia┼é w niedu┼╝ych pieni─ůdzach. Za 3200 - 3300 my┼Ťl─Ö, ┼╝e ┼╝ar├│wa sprzeda.

Wrzucam Ci na priv numer do niego.

Pozdrawiam

Pad┼éa decyzja i moto od ┼╗ar├│wy kupione. Trasa 1200km w dwie strony w jeden dzie┼ä p─Ök┼éo oby tylko s┼éu┼╝y┼é :thumbup: chocia┼╝ na drugi dzie┼ä troch─Ö je┼║dzi┼éem ,┼╝eby wyczu─ç maszyn─Ö i pojawi┼éa si─Ö nowa rzecz,ale to w innym temacie. :think: Wi─Öc temat mo┼╝na zamkn─ů─ç. Pozdrawiam
damii

Powr├│t do Kupi─Ö motocykl

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç