[K] Kupie CB500 na projekt!

Oferty kupna motocykli.

[K] Kupie CB500 na projekt!

Postprzez damii 2 czerwca 2016, o 10:20

Witam,
Tak jak wspomniałem (jeśli ktoś czytał powitanie) szukam Hondy CB500 najlepiej z trójmiasta lub okolic. [ALE PO CIEKAWĄ MASZYNĘ mogę jechać nawet z 250km od Trójmiasta]
Jako ,że to motor na projekt nie chciałbym wydawać tysięcy , ponieważ motor i tak pójdzie na rozbiórkę ,może nie od razu ,ale powoli małymi krokami. Dlatego zależy mi na jeżdżącej cebuli z prosta ramą i zdrowym silnikiem. Reszta szczegółów już nie jest jakaś istotna ,ale wiadomo im lepszy stan tym lepiej.
Więc jeśli ktoś chciałby dać blask i nowe życie zakurzonej maszynie ,ewentualnie zna takiego kogoś proszę o kontakt. Domyślam się ,ze jest teraz sezon i mało osób jest chętnych oddać motor wiec biorce na to poprawkę i się nie spieszę jeśli wiesz ,że będziesz chciał/chciała sprzedać motor po sezonie ,a jesteś pewny tego co posiadasz w garażu. nie ma problemu dzwoń/napisz można się dogadać, ponieważ jak wspomniałem zależy mi na czymś sprawdzonym a najlepiej szukać na forum niż na alledrogo ,gdzie połowa jest odpicowana pod klienta z nadwyrężona historią ,albo odrestaurowane motory za 7-8-9tyś. zł. Tak jak wspomniałem to ma być projekt więc też nie chce wydać tyle na motor który i tak zostanie rozebrany. Wiec będąc naprawdę szczery im taniej tym lepiej ,ponieważ większy budżet na budowę i szybkość pracy. Dlatego mam nadziej,że znajdę jakiegoś zapaleńca ,który kocha swoją maszynę i doceni to co chce zrobić i dać jako drugie życie. Związku z tym nie będzie zdzierać każdej złotówki.
Dziękuję za uwagę, a najszybszy kontakt to tel. 509943581 albo email el_damii@wp.pl
Avatar użytkownika
damii
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 czerwca 2016, o 09:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: [K] Kupie CB500 na projekt!

Postprzez damii 14 czerwca 2016, o 19:13

witam znalazłem takie "cudo" ..może ktoś się wypowie co sądzi? stan plastików mnie nie interesuje dlatego zaciekawił mnie motor.
Na jaka cenÄ™ oceniacie taki stan?
i oczywiście jak duże prawdopodobieństwo,że może być krzywy?? Pozdrawiam i mam nadzieje ,na szybką odpowiedź.

http://olx.pl/oferta/honda-cb500s-cb-50 ... 7d5714012a


ewentualnie taki,ale jest trochÄ™ dalej.Po prostu tamten mam 25min od domu wiec wiadomo koszty paliwa i transportu.
http://olx.pl/oferta/sprzedam-honde-CID ... 7d5714012a
Avatar użytkownika
damii
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 czerwca 2016, o 09:39
Lokalizacja: Gdynia

Re: [K] Kupie CB500 na projekt!

Postprzez Faza 14 czerwca 2016, o 21:32

Chłopie, jak chcesz przerabiać to pisz do żarówy. W porównaniu z tymi cenami co pokazałeś masz tysiaka w kieszeni a jego moto może wizualnie nie przypomina egzemplarza jak z fabryki, ale jest serwisowane na bieżąco i w stanie technicznym bez większych zastrzeżeń. A jak chcesz przerabiać wygląd to masz tu dobry materiał w niedużych pieniądzach. Za 3200 - 3300 myślę, że żarówa sprzeda.

Wrzucam Ci na priv numer do niego.

Pozdrawiam
Faza
Avatar użytkownika
Faza
 
Posty: 584
Dołączył(a): 14 marca 2011, o 22:23
Lokalizacja: Pabianice

Re: [K] Kupie CB500 na projekt!

Postprzez damii 20 czerwca 2016, o 11:39

Faza napisał(a):Chłopie, jak chcesz przerabiać to pisz do żarówy. W porównaniu z tymi cenami co pokazałeś masz tysiaka w kieszeni a jego moto może wizualnie nie przypomina egzemplarza jak z fabryki, ale jest serwisowane na bieżąco i w stanie technicznym bez większych zastrzeżeń. A jak chcesz przerabiać wygląd to masz tu dobry materiał w niedużych pieniądzach. Za 3200 - 3300 myślę, że żarówa sprzeda.

Wrzucam Ci na priv numer do niego.

Pozdrawiam


Padła decyzja i moto od Żarówy kupione. Trasa 1200km w dwie strony w jeden dzień pękło oby tylko służył :thumbup: chociaż na drugi dzień trochę jeździłem ,żeby wyczuć maszynę i pojawiła się nowa rzecz,ale to w innym temacie. :think: Więc temat można zamknąć. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
damii
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 czerwca 2016, o 09:39
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Kupię motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron