KupiÄ™ CB 500 na A Warszawa i okolice

Oferty kupna motocykli.

KupiÄ™ CB 500 na A Warszawa i okolice

Postprzez wuntek 30 listopada 2019, o 00:22

Jak w temacie. Im bliżej i taniej tym lepiej ale jakość też się liczy :D
wuntek
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 listopada 2019, o 00:05

Re: KupiÄ™ CB 500 na A Warszawa i okolice

Postprzez markoss 29 grudnia 2019, o 20:11

Jaki masz budżet ? Będę chyba sprzedawał swoją 1995 r. Made in Japan. Mocno doinwestowana: grzane manetki, wysoka szyba, duży kufer, akcesoryjne siedzenie, gmole, roczny akumulator. W ubiegłym miesiącu zrobiona synchronizacja gaźników, kontrola luzów zaworowych, wymiana oleju, klocki hamulcowe przód, szczęki tył, wymiana uszczelki pod deklem zaworowym, nowe uszczelki kolektorów wydechowych. Napęd w bdb stanie, opony ładny bieżnik. Przez okres mojego użytkowania robiłem uszczelniacze lag, regeneracja kosza sprzęgłowego (wymiana sprężyn, nowe tarcze i dociski) - nie stuka. Mam do niej mniejszą szybę z lekko uszkodzonym zaczepem, oryginalne siedzenie, uszczelniacze zaworowe , zapasowa linka sprzęgła i uszczelki kolektorów. Przebieg 60 tyś i rośnie. Robiłem wypady 1 dniowe po 600 km i bezawaryjnie. Poprzednia właścicielka miała delikatny szlif parkingowy. Lekko starty gmol z jednej strony. Lakierniczo w idealnym stanie.

Tydzień temu jeszcze jeździła. Stoi w Warszawie na Gocławiu (okolice C.H. PROMENADA)
Avatar użytkownika
markoss
 
Posty: 26
Dołączył(a): 28 sierpnia 2016, o 21:20
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Kupię motocykl

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron