Ogłoszenie

Zbi├│rka na utrzymanie serwera i domeny.
viewtopic.php?f=12&t=1333&start=70

Zlot 2018 St─Öszew
viewtopic.php?f=9&t=9112

Lista ch─Ötnych na zlot
viewtopic.php?f=9&t=9111

Kurtka Ozone Tech Black roz. M

Oferty kupna i sprzedaży pozostałych rzeczy.

Kurtka Ozone Tech Black roz. M

Postprzez rogigor 9 lutego 2015, o 21:55

Witam!

Do sprzedania posiadam kurtk─Ö sk├│rzano-tekstyln─ů firmy Ozone, model Tech Black w rozmiarze M. Kurtka wykonana jest ze sk├│ry bydl─Öcej oraz poliestru 100% 600D. Wyposa┼╝ona jest w metalowe protektory na barkach oraz protektory CE na ramionach. Kurtka posiada siatkow─ů podszewk─Ö, ocieplan─ů podpink─Ö (wyjmowaln─ů) oraz zamek umo┼╝liwiaj─ůcy spi─Öcie jej ze spodniami.

W kurtce je┼║dzi┼éo mi si─Ö bardzo dobrze zar├│wno w temperaturach oscyluj─ůcych ko┼éo kilku stopni powy┼╝ej zera jak i wiosn─ů i wczesnym latem (w trakcie upa┼é├│w przesiada┼éem si─Ö jednak na buzer). Kurtka bardzo dobrze chroni przed wiatrem i nigdy mi nie przemok┼éa, a nie raz wraca┼éem w ulewie do domu.

Stan kurtki oceniam na dobry. Jest kilka przetar─ç i ┼Ťlad├│w u┼╝ytkowania, lecz og├│lnie wygl─ůda dobrze. U┼éama┼éa mi si─Ö blaszka od zamka lewego r─Ökawa, lecz ja sobie ┼Ťci─ůga┼éem samek po prostu d┼éoni─ů. Koszt wymiany zamka kilkana┼Ťcie z┼éotych. Niestety protektory ┼éokci gdzie┼Ť posia┼éem - je┼║dzi┼éem bez nich (wygodniej mi by┼éo) i przy przeprowadzce gdzie┼Ť si─Ö zawieruszy┼éy.

Zapraszam do ogl─Ödzin i przymiarki.

Jej cechy w skr├│cie:

- wysokiej jako┼Ťci sk├│ra bydl─Öca
- 100% Poliester 600 D
- Protektory CE ramion, łokci
- Podw├│jne przeszycia w miejscach nara┼╝onych na przetarcie
- Metalowe protektory na barkach
- Odblaskowe obszycia Reflex z przodu i na plecach
- Elastyczne wstawki (panele), poprawiaj─ůce swobod─Ö ruch├│w
- Siatkowa podszewka
- Zamek do spi─Öcia ze spodniami

Cena 199 zł + KW. Mogę wystawić na allegro ale dochodzi koszt prowizji.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

http://olx.pl/oferta/kurtka-motocyklowa ... 8SdYH.html
G┼éo┼Ťne wydechy ratuj─ů bebechy
rogigor

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 wrze┼Ťnia 2012, o 19:21

Powrót do Sprzedam / Kupię - pozostałe

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç