Kurtka Ozone Tech Black roz. M

Oferty kupna i sprzedaży pozostałych rzeczy.

Kurtka Ozone Tech Black roz. M

Postprzez rogigor 9 lutego 2015, o 21:55

Witam!

Do sprzedania posiadam kurtkę skórzano-tekstylną firmy Ozone, model Tech Black w rozmiarze M. Kurtka wykonana jest ze skóry bydlęcej oraz poliestru 100% 600D. Wyposażona jest w metalowe protektory na barkach oraz protektory CE na ramionach. Kurtka posiada siatkową podszewkę, ocieplaną podpinkę (wyjmowalną) oraz zamek umożliwiający spięcie jej ze spodniami.

W kurtce jeździło mi się bardzo dobrze zarówno w temperaturach oscylujących koło kilku stopni powyżej zera jak i wiosną i wczesnym latem (w trakcie upałów przesiadałem się jednak na buzer). Kurtka bardzo dobrze chroni przed wiatrem i nigdy mi nie przemokła, a nie raz wracałem w ulewie do domu.

Stan kurtki oceniam na dobry. Jest kilka przetarć i śladów użytkowania, lecz ogólnie wygląda dobrze. Ułamała mi się blaszka od zamka lewego rękawa, lecz ja sobie ściągałem samek po prostu dłonią. Koszt wymiany zamka kilkanaście złotych. Niestety protektory łokci gdzieś posiałem - jeździłem bez nich (wygodniej mi było) i przy przeprowadzce gdzieś się zawieruszyły.

Zapraszam do oględzin i przymiarki.

Jej cechy w skrócie:

- wysokiej jakości skóra bydlęca
- 100% Poliester 600 D
- Protektory CE ramion, Å‚okci
- Podwójne przeszycia w miejscach narażonych na przetarcie
- Metalowe protektory na barkach
- Odblaskowe obszycia Reflex z przodu i na plecach
- Elastyczne wstawki (panele), poprawiające swobodę ruchów
- Siatkowa podszewka
- Zamek do spięcia ze spodniami

Cena 199 zł + KW. Mogę wystawić na allegro ale dochodzi koszt prowizji.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

http://olx.pl/oferta/kurtka-motocyklowa ... 8SdYH.html
Głośne wydechy ratują bebechy
Avatar użytkownika
rogigor
 
Posty: 251
Dołączył(a): 12 września 2012, o 19:21
Lokalizacja: Wrocław

Powrót do Sprzedam / Kupię - pozostałe

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron